Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális lennék?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 éve nem volt pasim,de nem is foglalkoztat ez különösebben.Az emberek furának ,különcnek néznek.Utálok társasági életet élni.Általában egyedül vagyok.

2013. jan. 12. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
én is 24/f
2013. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az még nem azt jelenti, hogy antiszociális vagy.
2013. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már igen. Főleg ha az is jellemző,hogy borzasztó nehezen teremtessz kapcsolatot márokkal akkor főleg. Ráadásul nem is igazán hiányzik a társaság.

De igazán kell hozzá még egy hásó ok, ami miatt megcsömörödtél a társadalommal,ami miatt gyülölöd a többi embert, azért amilyenek, és ami miatt a remete /lelki remete/ sorsot választottad, kaptad az élettől.

2013. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az vagy!

Ne aggódj, én is az vagyok és vagyunk még jó páran!!!

Lesz-rok mindent és mindenkit!

29F

2013. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm az embereket csak egyszerűen nem érdekel,h mi van velük,h mit csinálnak stb.Sosem voltak igazi barátaim,pedig próbáltam barátkozni.Vagy kihasználtak,vagy le sem sz.rták a fejem.Nekem az sosem hiányzott,h egy csomó felszínes kapcsolatom legyen.Csak egy embert szerettem volna,akiben megbízhatok.
2013. jan. 12. 12:56
 6/9 A kérdező kommentje:
De kár,h én még nem igen találkoztam,ilyen hozzám hasonló felfogású emberrel.
2013. jan. 12. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is antiszoc vagyok, jó a gyülölet erős szó, de a kiábrándultság belőlük, az igen, nekem is megvan, amit írsz kérdező, az egyértelműen anticocó. Nálad is megvan az az ok, kihasználtak, nem tartottak sokra stb... megcsömörlödtél velük. Oké! ennyi.

Engem sem érdekelnek a többiek egyáltalán, igazából csak eszközként tekintek rájuk, kihasználni őket, kitaposni amennyire lehet, adni a jót nekik aztán ellökni őket a fenébe. Én így vagyok ezzel, tudom, nem egy kedves tulajdonság ,de én ilyen mentalítású vagyok és leszarom.

Ha nem zavar a magány, még előny is lehet. CSak azt kell modani nekik amit hallani akarnak, adni nekik a jót, és kihasználni. Nőt is csak szexre, nálam ez alap.

Akik nem tudnak szeretni, azok is mind antiszociálisak, társadalomellenesek. Minden olyan,ami a közösségbe való beilleszkedéssel fejegyenest ellentmondó viselkedésminta, és mentalitás, az oda tartozik. és leszarom...

2013. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem találkozol sokkal, mert akik közösségben vannak azok azért jól szoktak rá a társas együttélésre, mentálisan nem problémásak, nem voltak sosem kiközösítettek, nem kerültek rossz társaságba, elvannak. AZok akik meg ilyenek, azokat sak a kötelező helyeken találod meg leginkább máshol sehol. Útcán meg semmiből nem mondod meg ,hogy ki milyen. Max a nagyon szarhangulatú arcokról lehet következtetni, de az is lehet,hogy csak rossz napja van...
2013. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én annak örülnék azért ha legalább egy ember lenne,aki hasonló gondolkodású mint én.A többiekre meg sz.rnék.A szüleimen,családomon kívül,ja meg a kutyámon kívül,nem is érdekel senki.Meg minek segítsek másokon,rajtam sem segít senki.
2013. jan. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!