Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet kirántani valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kirántani valakit a szakitás utáni depiből?

Figyelt kérdés

haverom 2 éve járt egy lánnyal aki már ezelőtt egy hónappal is "gondolkozott hogy most szereti e vagy nem" de ugy döntött hogy igen szereti, eltelt egy hónap és elhagyta valaki másért...

a srác annyira magába fordult hogy nem lehet vele semmiről beszélni lassan egy hete csak sajnáltatja magát, gondoltuk adunk neki időt de ha igy folytatja soha nem fog kiszállni belőle

odáig fajultak a dolgok hogy bármiről szó van egyből mondja hogy milyen szar neki

pl: hallod diabloban nem dobott legendaryt 1 órán át

ő: aha képzeld nekem milyen szar lehet

vagy random beszélgetés közepén: srácok de szarul vagyok el sem tudjátok képzelni

lassan olyan hogy mintha felvágna azzal hogy neki rossz

mármint én megértem, de miért nem mondja el pl hogy mi bántja vagy hagy minket segiteni

na m1 a lényeg igyekszünk megértőek lenni de egyre nehezebb mit lehet ilyenkor tenni?

(legszivesebben megrángatnáb és ráorditanék hogy szedje össze magát)



2015. ápr. 11. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Rántsd ki neki és ki is rántottad :)
2015. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele átbeszélni, akkor csak várni tudtuk. Ez időigényes és személyre válogatja. Valakinek elég pár hét, de valaki hónapokig hánykolódik. Nekem sokat segített az építő jellegű magány, hosszas séták.
2015. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Liszt, tojás, zsemlemorzsa -> forró olaj.
2015. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értékelem ezeket a brilliáns elmék által szült poénokat de nincs rá szükség
2015. ápr. 11. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, azt nem itt kell... Nem oltásként szántam, csak kapóra jött :D Egyébként meg menjetek el közösen haverokkal horgászni, rángassátok el pl. Velencei-tóhoz egy hétre vagy Balatoni bulira, ahol nem tudja magát sajnáltatni, mert ott bulizni kell és kész :D A kockasággal pedig nem értek el semmit, az egyik ismerősöm is szakítás után belemenekült a wow-ba, de kb. zombi lett belőle, utána meg mehetett pszichológushoz, mert ebbe menekült és már a végén durva volt: nem evett és nem is ivott. Itassátok le, ilyenkor minden jó, ami "józanul, szerelem nélkül" talán rossz és etikátlan :D
2015. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a csaj összejött egy másik sráccal és a haverom már a kezét vagdossa(!) azért mert még mindig várja hogy visszajöjjön hozzá, ez gondolom nem nomrális mi a francot csináljunk vele?
2015. ápr. 15. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus...
2015. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!