Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szakítás után miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítás után miket tartotok meg/dobtok ki?

Figyelt kérdés

extől kapott plüssök/ékszerek stb


amit miatta vettél magadnak pl,szexi ruhák


ilyesmikkel mit csináltok?következő pasinál is hordanátok?


2015. ápr. 10. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól is függhet, hogy ki szakított.
2015. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem szakitottam meg es nem is dzandekszom de egy valamit tuti kidobnek: a pasit :D

Az ekszereket ha igaziak meg tuti nem jossz mar vele ossze tobbet add el a szexi ruhakat meg tepesd le magadrol az uj baratoddal

2015. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
szerintem nagyon búzis szó az hogy pasi
2015. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én raktam 1 tűzet és mindent elégettem amit az exemtől kaptam
2015. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kidobnék olyan dolgokat amiknek hasznát veszem, ékszereket, ruhákat ilyesmiket tuti nem. Plüssöket se hiszem. Maximum olyan dolgokat dobnék ki amik már akkor se tetszettek amikor kaptam, csak illemből nem dobtam azonnal a kukába :D De ilyen nem volt még.
2015. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Eljegyzési gyűrűt is (filléres bizsu volt), plüssállatot, közös képes cdt, mindent kidobtam. 1 arany gyűrűt kivéve amit a szülinapomra kaptam..Azt eladtam törtaranyként.:) (én szakítottam)


A többi esetben a kapcsolat addig sem tartott, hogy ajándékot adjak/kapjak:D ilyenkor a randikon vett mozijegyet, vonatjegyet stb dobtam ki szakítás után.

2015. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az értékes dolgokat visszaadom, a többit megtartom.
2015. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Levelet az első felindulásban, meg cetliket. Ajándékok meg mentek a sufniba, de kidobni nem volt szívem, mert sok energiát tett bele.
2015. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem dobok ki semmit.

az ajándékokat továbbra is használom.

de a szexi ruhadarabokat nem használom más pasinál. már tele a szekrényem ilyesmivel, ami már sosem lesz rajtam:) valahogy fura lenne felvenni egy új pasinak azt, amit valaki más miatt vettem.

2015. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De a ruhát saját magad miatt vetted...
2015. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!