Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacstalan vagyok. Konflituso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok. Konflitusom volt a baratnom anyjaval. Hogyan tisztazzam? Magyarazat lenn

Figyelt kérdés
sziasztok! leszbikus vagyok, sok idot toltottem a baratnommel naluk, az edesanyja nem tudta aztan veletlenul meglatta hogy atoleltem szorosan es hozza bujtam. aznap kaptam tole egy uzenetet facebookon hogy szalljak le a lanyarol mert feljelent es rendorsegi ugybe kever. a baratnom hogy mentse a helyzetet bevallott neki mindent tisztaztak normalisan.. bocsanatot kert tolem mintha szegyellne a dolgot, de en meg mindig tartok tole. felek atmenni a baratnomhoz pedig ez mar tobb mint egy honapja volt. hogyan kene az anyjahoz viszonyulnom? nem tudok bizni benne. mit tegyek hogy ne utaljon?

2015. márc. 23. 23:42
1 2
 1/18 zsici:D ***** válasza:
4%
Markolj rá a csecsére
2015. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem bukok a milfekre:D
2015. márc. 23. 23:47
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Hogy ne utáljon? Az anyós? :D


Egy másik bolygóra ne furikáztassalak el esetleg?

2015. márc. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igazabol ha eszek ott csak arra gondolok hogy siman eltesz lab alol.. :D :D lehetne vinni a szaturnuszra. l..
2015. márc. 23. 23:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Kiskorúak vagytok?
2015. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem en 20 a baratnom pedig 18.
2015. márc. 23. 23:55
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy meg állj oda elé és mondjad:

"Anyuka! Dugom a lányodat! Ha ez nem tetszik..."

megfordulsz bedőlsz, luhózod a gatyádat

"... ki lehet nyalni a seggem!"

2015. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért pöccent be az anyja mert nem tudta,hogy a lánya leszbikus?

Miért akart feljelenteni,tettél valami törvénytelent?

2015. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem tudott semmirol. ezzel fenyegetett hogy hagyjam el a baratnonet, semmi rosszat nem tettem ami torvenybe utkozo lett volna.
2015. márc. 24. 00:01
 10/18 A kérdező kommentje:
a gatyaletolos komin meg behaltam :D
2015. márc. 24. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!