Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » MIT TEGYEK? Szeretem, hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT TEGYEK? Szeretem, hiányzik de nem tudom mit tegyek. Mert nem működött

Figyelt kérdés
Üdv. A "volt" barátnőmmel másfél évig voltunk együtt, de a vége fele már nem ment, sok volt a vita, sokat hisztizett, én meg elég makacs típus vagyok.Tehát szét mentünk nem olyan régen. ő jól elvan úgy látom, de én szenvedek, nem bírok semmit csinálni, nincs étvágyam, nem megyek sehova. Egyszerűen nincs kedvem az élethez. Itthon fekszek egész nap. Mit tegyek szerintetek? 20F

2015. ápr. 20. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
lépj tovább vagy keresd meg ez a két lehetőség van
2015. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom valami kiscsaj volt,tele nagy igényekkel. Ne bánd,keress egy MILF-et! Tapasztalat!
2015. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen a szakítás, többnyire fájdalommal jár és azokkal a tünetekkel, amit leírtál magadról. Ez az első fázis, leszel majd jobban is, csak bírd ki valahogy. Ne rohanj vissza, mert jelenleg úgy sem fog működni. Egy-két hét és túl leszel ezen a vacak időszakon és rájössz, hogy nélküle is van élet.
2015. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez nagyon sokmindentől függ. Mit értesz az alatt,hogy sokat hisztizett?Beszéltetek azóta a problémáról?

Az,hogy úgy tűnik jól elvan, sokszor csalóka.

Jól értem,hogy te szakítottál vele,ugye? Ebben az esetben ha ennyire hiányzik neked kell először lépni. De nagyon fontos,hogy megbeszéljétek. Ha utána úgy érzed nem értettétek meg egymást,tovább kell lépned.

2015. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én szakítottam vele, azt értem a hisztik alatt, hogy minden kis apró szösszeneten összekaptunk mindig, és én már meguntam.. ő menni akart bulizni meg minden fele én meg csak vele akartam lenni. Lehet túl nagy világi lányt válaszotottam magamnak.. :(
2015. ápr. 20. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

8 évvel ez előtt ugyan ennyi idősen, ugyan ilyen helyzetben voltunk, aztán véletlenül összefutottunk egy távolsági buszon fél év után és hazáig beszélgettünk. Este már az ágyában voltam, most pedig az esküvőnket szervezzük :)

Ha látsz még lehetőséget a kapcsolatotokban, akkor hívd meg egy baráti fagyira, vagy kávéra, aztán kis beszélgetés után rájössz, hogy valóban ő hiányzik neked, vagy csak a kapcsolat emléke kísért.

2015. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hatalmas segítség ez nekem, el sem tudjátok képzelni mekkora! Abban bízok én is, hogy eltelik egy kis idő és felfogja, hogy az élet nem a bulikból és csak a szórakozásból áll..
2015. ápr. 20. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
írhatsz neki egy levelet, miben leírod hogy mit gondolsz róla és a kpcsolatotokról- mi volt a jó rossz, min kellett volna változtatni stb., és nem is muszáj odaadnod neki, de legalább kiírtad magadból a gondolataidat. egyébként meg próbálj nem egyedül maradni, mert ilyenkor képesaz ember nagyon begubózni...
2015. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor szakitottatok? A lány nem keres?
2015. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!