Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő még túl leszek ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő még túl leszek ezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon tudtam szeretni és mindig ez a kedves típus voltam. Egyszer nagyon pofára estem , akit szívből szeretem csak vissza élt vele. Egy nagy pofára esés kellet ,hogy észhez térjek. Azóta kicsit meg fontoltabb vagyok és jobban oda figyelek a párkapcsolataimban. Mindig is tudtam bízni emberekben , még olyannak is meg adtam akit szinte nem ismertem. Nagyban változtam évek után egyiknapról a másikra , nem fogyasztottam semmiféle kábitószert. Eddig is szeretem sportolni , de nagy örömömet leltem az edzésben azóta is szüntelen csinálom. Mindig mikkor erre a személyre gondolok legszívesseben megaláznám. Sokkat tanultam és változtam a vele töltöt idő allat. Persze mostmár kellenék neki , de nagy ívben el kerülöm. Sokszor vissza gondolva ezekre, nem tudom miért de szégyellem magam. Ahogy egy ellenkező neművel kapcsolat kezd ki alakulni köztünk , kétségeim vannak benne. Pedig próbálom meg adni neki az esélyt rá , de nem mindenkinek tudom.

2015. ápr. 24. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a te büszkeséked,akkor nem is szereted öt igazán,nagyon büszke vagy ug látom,nem tudod meg adni ami a nönek jár lehet ez a lány jó szivü és éltél,vele,lehet ö is hibázott de megbánta .
2015. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de gusztustalan ahogy viselkedsz,
2015. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
állandoan csak magadat sajnálod
2015. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem érthető. Egy oldalról értelmes, akik pedig nem érzik át, azoknak undorító. Én is így vagyok, csak én egyenesen (komolyan) meg akartam ölni az illetőt. Egy lelki sérelem ért.. Olyan, amit nehéz kiheverni. Csak az idő segíthet. Bár én a helyedben megmondanám neki élőben: "Tartottál volna fontosnak, mikor én még annak tartottalak".
2015. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!