Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazából nem tudja mit szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem tudja mit szeretne?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 2 hónapja. Egy ideig nem beszéltunk. 1 hónapja szinte mindennap, igaz csak chatelünk. Állándóan összezavarodok, mert nem tudom, hogy mit akar. Egyik nap úgy érzem, visszacsinálná az egészet, máskor csak simán mindennapi dolgokról beszélünk.Nemrég megmutatta mit írt nekem szakításunk előtt egy hónappal.Az állt benne hogy nagyon fontos vagyok neki és hogy szeret. De csak megmutatta, de nem kommentálta. Azt akarja, hogy én nyilatkozzak ? Szerintetek ? Dehát ő szakított velem. Szerintetek nekem kellene rákérdezni, hogy mit szeretne ? Én még mindig kötődök hozzá. Egyébként a szakításunk oka az volt, hogy nem tud rám elég időt szakítani. De a szakításunkról is azt mondja, hogy ő nem akarta, de végül így lett. Nem tudom mit gondoljak és mit csináljak.

2015. ápr. 26. 15:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak ő fèl megkèrdezni hogy újra kezdenèd e vele, ès szerintem nyugodtan rá kèrdezhetsz mert nem veszítesz semmit. De az is lehet hogy csak játszik az èrzèseiddel.
2015. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!