Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogy csinaljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy csinaljam? Segitsen valaki

Figyelt kérdés

A baratom dobott kb 1 honapja, elotte szakitottunk , de utanna meg talalkoztunk es volt koztunk ez az ..azert irom hogy egy honapja .. Azt mondta neki most nem kell kapcsolat mert megy kulfoldre dolgozni . Ez mar fennallt akkor is mikor meg egyutt voltunk, de akkor nem volt szo szakitasrol e miatt ..

Nha es miutan ezt megmondta azota padlon vagyok . Lattam mar azota tobbszor is ,es mindig nezett o is ..

Csak 2 honapot voltunk egyutt de megis ugy erzem nekem vele kell lennem . O azota nem keres .. Ensem ot ..

De mostanaban ra akarok irni ..az a helyzet hogy nem sokara szulinapja , varjak addig es irjak neki akkor aztan hatha elkezdunk beszelgetni? Vagy irjak neki hamarabb valamit?

Ha igen , mit?

Nem akarom magam mar nagyon megalazni sem.. De megis azt erzem hogy csak o kell, barmit is tett..

Amugy meg nem ment ki kulfoldre azota sem.. De a regi munkahelyet otthagyta ..



2015. máj. 6. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintm várd meg a szülinapját, és ne az üzenőfalra írjál hanem üzenetet , hogy boldog szülinapot, reméled jól van már ilye n idősen is, ha válaszól kérdezd meg mikor megy ki stb stb...reméljük tényleg kimegy és nem csak úgy mondta
2015. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi elött rá írsz,azért bizonyosodj meg róla,hogy még szabad e. Mert gáz ha mással közben összejött. Az is gyanusmhogy nem keres. Lehet nem voltál annyira fontos neki.
2015. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, nézd ok-okozati szempontból. Az okozat hogy szétmentetek. Az ok többféle lehet. Akár az, hogy kimegy külföldre, akár egy mélyebb. Amíg az az ok fennáll szerinted lehetséges teljes értékű kapcsolata továbbiakban? Mi oka lenne megváltoztatni a döntését?

Próbáld kívülről látni a helyzetet és szubjektív értelemben bármit is jelentett, gondolj arra, hogy te több vagy ennél és az önképed, szubjektív világképed nem csak mellette lehet teljes. Egy durva példát mondok: ha szereted a borsólevest, akkor lehet, hogy a borsófőzeléket is szereted. De az is lehet, hogy valami tök mást, például a mákostésztát. Sok emberrel jól érezheted magad.

2015. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat .

Az a baj hogy olyan hirtelen talaltunk egymasra es remesen hamar kialakult a szerelem, hogy ugy erzem massal nem tud ek lenni . Vele minden tokeletes volt. nagyon szeretem..://

Szerintem megvarom akkor a szulinapjat es akkor irok neki..

Mondjuk lehet furan fog kijonni , mert miota vege lett tenyleg nem is koszonunk egymasnak,mindketten csak nezzuk a masikat szotlanul ..

Ez nem szep dolog, de akkor annyira megbantott hogy borzasztoan haragudtam ra ,mostmar kezd mulni a harag ..

De ugy ereztem en is kulonleges voltam neku. Hiszen volt mar hosszabb kapcsolata is , de mas lany irant meg nem erzett igy ilyen rovid ido alatt .( kb 1 het).

2015. máj. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!