Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérem Segítsen valaki! most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem Segítsen valaki! most tényleg tanácstalanvagyok! Hogyan csináljam? Miként? Mitévő legyek? (normális választ. )

Figyelt kérdés
Sziasztok Azvan hogy van egy csajszi aki bejön 1 sulibajárunk... felvettem msn re 1 csomót beszélgettünk elméletileg bejövök énis neki legalábbis aztmondta viszont volt 1 srác akivel kavart...viszont a srác akkora seggvolt h elvesztette a csajt és a csaj megutálta... és holnap megyek el a csajszival délután sétálni... és nemtudom mitévő legyek :S valaki írjon valami POZITÍVUMOT hogy mitévő legyek mert nagyon szeretem és összeakarok vele jönni... és miként csináljam és hogy!?!? köszönöm előre is:)
2010. okt. 26. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
a helyesírási szótárban mindent megtalálsz ami gyógyír a bajodra...:-S aztán utána jöhetnek a "csajok"
2010. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D Séta? :D legjobb :D találjatok vmi kis parkot ahova leülhettek beszélgetni...esetleg fogd meg a kezét ha úgyérzed : ) viszont csókot ne erőltesd szerintem első találkozásnál : ) esetleg ha még nem tudja biztosan h tetszik neked akk beszélgesetek esetleg dicsérd meg h mien szép stb : )
2010. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval...Legyél csak önamagad és ne izgulj, ne hazudj. Ha meg csend lesz, akkor ne rezgesd meg, mint MSN-en.
2010. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az elsővel értettem egyet, de a második is jó volt:)
2010. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!