Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy csináljam? Kérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy csináljam? Kérek mindenkit hogy segítsen

Figyelt kérdés

Ez kicsit nem illik ide de azért, elmondom mer nemtudom hova kéne irnom.

Na azt szeretném megtudni hogy hogyan tudok olyan pappirt szerezni hogy mondjuk AIDS es vagyok, vagy szívbeteg vagyok, vagy valami komolyabb betegségről ami akár halál os is...

Nem kell az hogy hasonlitson az eredetire... még csak hasonlóság se kell, csak mik szoktak rajta lenni mondjuk egy halálos szivbeteg pappirjain diagnosztizálás után?

A válaszokat előre is köszönöm.

És a helyezsírási hibákért bocsánat!


2010. aug. 25. 11:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Minek ez neked?
2010. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A párkapcsolatom miatt kellene, azér választottam ezt a kategóriát...
2010. aug. 25. 11:32
 3/35 anonim ***** válasza:
Ilyen papírt szerintem habokra nem adnak!
2010. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mellőzni akarom a hétvégi kirándulásokat, és a szexet és minde egyéb fárasztó dolgokat mert nagyon ki vagyok már fáradva, és már fárasztó hogy mindent én csinálok főzök, mosok, takarítok, dolgozok, és még a gyereket is szinte én nevelem, ő meg nem csinál semmit csak kirándulgatna meg szorakozna, én meg már azt nem akarom csinálni!
2010. aug. 25. 11:35
 5/35 anonim ***** válasza:

piacon tudsz venni

nem tudom annak a nevét ahol mindent lehet kapni:S

valami bolhapiac

2010. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
És nincs szád, hogy mindezt közöld vele?
2010. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Íram hogy nem kell hogy eredeti legyen, akár össze szerkeztem én is, csak mit kell az ilyenekre ráirni?

Mik szoktak rajta lenni.

2010. aug. 25. 11:36
 8/35 anonim ***** válasza:
ROFLMAO
2010. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Hát ezen szét röhögtem magam
2010. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

"Íram hogy nem kell hogy eredeti legyen, akár össze szerkeztem én is, csak mit kell az ilyenekre ráirni?

Mik szoktak rajta lenni."


Utána nem kell csodálkozni ha rábäszol okirat hamisítás miatt, ez olyan mintha útlevelet vagy iskolai bizonyítványt hamisítanál. És az feletébb értelmes hogy ezt így nyilvánosan írod le!

2010. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!