Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet átvészelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet átvészelni a szakítást? (Folyt. )

Figyelt kérdés

Tudom,hogy millió ilyen kérdés jön,előre is bocsánat hogy megírom a millió+1.-t.

A helyzet az,hogy több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal, és egy jó ideje érzem,hogy ez az egész (ő) nem az igazi. Ez az érzés egyre jobban erősödött bennem,és tudom hogy eljött a szakítás ideje, megvannak a jelek (folyton a szakításon rágódok,nem szívesen csókolom meg, stb, és tudom ez szemétség de sokszor eszembe jut más pasi is...)

A szexet nem élvezem egyáltalán, sokkal inkább kötelességnek érzem, de magamtól soha nem kezdeményezek.

A gondom tehát az,hogy félek,érzelmileg nem tudnám elviselni a szakítást,és nem tudnám kiheverni.Attól félek hogy nem találok még egy ilyen srácot aki ennyire szeret és ennyi mindent megad nekem. Ő ugyanis velem tervezné a jövőjét, de sokszor úgy érzem, hogy fél hogy elveszít, és le akar kenyerezni a kedves szavakkal és az ajándékokkal. Nem látok az agyába, így nem tudhatom, nagyon bizonytalan vagyok. Már pszichológust is keresgéltem..

Van/volt valaki ilyen helyzetben? Sikerült átvészelni? Vagy csak én vagyok ennyire érzelmi analfabéta?:(

előre köszönöm annak,aki válaszol

19/L



2015. máj. 7. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy (rendes) tanácsot tudjak adni, ismernem kellene benneteket.

Ennyiből csupán annyit tudnék csinálni, hogy képen röhöglek, amiért ennyire az érzelmeid rabja vagy, ezen felül:

- képtelen vagy a saját érdekeidet előtérbe helyezni

- inkább szenvedsz

- hagyod magad megerőszakolni

- teljesen be vagy szarva, mi lesz, ha nem lesz melletted, ergo fingod sincs, milyen értékes vagy egymagadban

- azt hiszed, nem futkos millió ugyanolyan faszi a Földön, mint a mostani barátod

- nem veszed észre, hogy manipulál és zsarol.


Kislány... folytassam?

2015. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csináld azt, amit a lányok/nők általában szoktak. Keress egy másik kandúrt aki jobb, mint az előző és szakíts. Az új kandúrral seperc alatt elfelejted a régit. Szerintem max 1 hét alatt ki is hevernéd az egészet.
2015. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manipulálja és zsarolja? Nem azzal kezdted kedves elsõ ,hogy nincs elég infód?Nem tudom ezt honnan vetted de furcsa a logikád! Az igaz, hogy sok hasonló srác van de a randizás világa nem ennyire egyszerû. Nagyon sok a gyökér pasi és nõ is. Sokáig fog tartani mire eljutsz erre a szintre valaki mással mint amilyen szinten most vagy a barátoddal. Ha tényleg úgy érzed ,hogy vége akkor legyen gerinced , neki is és neked is jobb az õszinteség és a korrektség! Az utána levõ idõ szar lesz...meg másabb de nem feltétlenül rosszabb vagy kevésbé produktív. Nyilván átvészeled ,ebbe nem fogsz belehalni ha körbenézel egy téren az ott levõ emberek túlnyomó többsége már átment ezen és mégis sokan mosolyognak...
2015. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Idézem, "le akar kenyerezni a kedves szavakkal és az ajándékokkal", "velem tervezné a jövőjét" (bűntudat keltés).
2015. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 es ebben mi a zsarolás?
2015. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én próbáltam lekötni magam a szakítás után, többet találkoztam a barátaimmal, és akkor sokkal jobb volt a helyzet.

Mert amikor egyedül voltam,mindig rám tört a magány...

Csinálj olyan dolgokat, amikre nem volt időd eddig.

2015. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Félek nem tudnám elviselni a szakítást . "

Ez még inkább igaz arra aki nem tervezi a szakítást , hanem egyik pillanatról a másikra magára hagyják. ( igen, a sok előjel ellenére )


A második válaszadónak sajnos igaza van, a legtöbb nő így csinálja. De ha valakivel együtt vagy évek óta és szeretitek egymást , akkor legyen annyi becsület bennetek, hogy előbb szakítotok vele , aztán kerestek mást .


Egyrészt ez megcsalás , amivel együtt még nehezebb a párodnak elviselni a szakítást.


Másrészt néhány kapcsolatot helyretesz egy szakítás utáni második esély , amire ugye nincs lehetőség , ha te már megcsaltad .


Harmadrészt , ha valakinek ekkora fájdalmat okozol , akkor viseld el te is. Ez szerintem a minimum .


Tudom nem mai a téma, de ha valaki olvassa még akkor légyszíves ne kövesse a második példáját !

2023. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!