Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokkal könnyebb lehet átvészel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal könnyebb lehet átvészelni a szakítást egy nővel, ha végig szem előtt tartom, hogy bármikor megcsalhat?

Figyelt kérdés

Amikor három hónapja összejöttem ezzel a gyönyörű nővel, valójában bele se gondoltam a megcsalás tényébe. Eleinte hihetetlenül büszke voltam rá, hogy sikerült összejönnünk. Élveztem társaságba járni, s alig akarták elhinni, hogy egy ilyen bombázóval hozott össze engem a sors, s a tökéletes külső mellé intelligencia és kiemelkedő műveltség, jártasság is nagy mértékben társul.


Aztán ahogy teltek a napok, hetek, úgy a büszkeségem apránként kezdett átalakulni féltésbe. Elviselhetetlenül sok férfi szokta megkörnyékezni, és hát az előélete sem teljesen makulátlan a páromnak annak ellenére, hogy pengeagya van, az elcsábulásnak viszont nem nagyon tud ellentmondani, legalábbis ezt feltételezem róla, s nagyon féltem őt, hogy elcsábul, mint azt tette két korábbi kapcsolatában is.


Nagyon szerelmes vagyok belé, de attól tartok, vagy a féltékenységemmel, vagy a párom általi megcsalással nagy eséllyel meg fogom, vagy meg fogja ölni a kapcsolatunkat.


(28 éves a párom, én 30 éves vagyok)


2014. okt. 14. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert így meg a megcsalás után azt fogod érezni, hogy mindent a saját hülyeségednek köszönhetsz mert tudtad, hogy milyen, de te mégis vele maradtál.
2014. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha ilyen korán ez probléma.

Bizalom. Bárhogy, de állítsátok vissza. Elég lehet annyi is, ha megkérdezed bízhatok-e benned.

Adott rá okot, hogy féltékeny legyél? Megnézik, oké, de viszonozza? Flörtöl?

Ne feledd. Sokan csorgatják utána a nyáluk, de VELED VAN.

2014. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem lennék olyan férfival, aki ennyire nem bízik bennem. Bár a barátnőd már lépett félre, én még soha, és nem is tenném, gerinctelen dolognak tartom. Dekoratív, csinos nő vagyok, engem is sokan megnéznek az utcán, nem csak férfiak, nők is ugyanúgy. A környezetem szerint feltűnő jelenség vagyok, ami nem csak a külsőmnek, a kisugárzásomnak is köszönhető. Én ezt kaptam, de soha nem éltem vele vissza. Ha van valakim, az övé vagyok és csak ő érdekel. Ha flörtölni és ismerekdni akarok, kilépek a kapcsolatból. Minden barátomat megcsalhattam volna eddig, mert mindig kaptam ajánlatokat, de nem tettem. Nem véletlenül voltam velük. Nekem nagyon rosszul esne, ha már a kapcsolat elején azt feltételezné rólam a párom, hogy csak azért mert viszonylag sok ember talál vonzó jelenségnek, én minden alkalmon kapva kapok. Nem akarnék egy életen át magyarázkodni, feszültségben élni, megjegyzéseket kapni.
2014. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!