Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne átvészelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne átvészelni egy szakítást? A barátommal majdnem 3 éve vagyunk együtt és úgy érzem közeleg a vége.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekszünk, hazudott már nekem pár kisebb dologban. és ezek után nehéz megbízni valakiben. Mindig nagyon jó volt a kapcsolatunk. Igazi első szerelem minden megvolt benne amit az első nagy szerelemtől vártam. Egy álom volt és még néha mindig az.3 év alatt rengeteg sok emlékünk volt..közös nyaralások stb..szinte mindennap találkoztunk..egy iskolába járunk minden hétvégén együtt voltunk..ő most fog majd elköltözni. és messzire megy majd el..ugye ez a kapcsolat nem volt ehhez hozzászokva azt sem tudom hogy majd akkor hogy fog működni..nem tudom hogy bírnám ki a szakítást..már nagyon össze vagyunk szokva..biztos vagyok benne hogy minden csak rá emlékeztetne.. De ez a folyamatos veszekedés már kikészít..Nagyon makacs fiú..és én mindig csak elnézem a dolgait..(soha nem csalt meg semmi ilyesmi)

2015. ápr. 1. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"Igazi első szerelem minden megvolt benne amit az első nagy szerelemtől vártam."


És ha Én kérlek rá, befejezitek?!

Ez mind hülyeség, az első sokaknak fontos, de ki TUDNAK lépni belőle. Tedd ezt!

És kívánom, légy boldog!

Ne alkudj meg, szerelembe!! Ez fontos!

2015. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!