Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog még fájni? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni? Mikor tudom már véglegesen lezárni magamban a múltat? Évekig éltem a volt párommal, de elhidegültünk egymástól. Képbe került részéről a harmadik, amit elöttem eltitkolt.

Figyelt kérdés
Hónapokig hitegetett amikor elköltözött,hogy tiszta lappal kezdhetjük majd újra.Időközben közben persze kiderült az új nője.Megszakadt a kapcsolatunk.kb 8 hónap múlva vége lett a kapcsolatának.Meg keresett,én azt gondoltam újra kezdhetjük,de ő csak barátként szerette volna.Nekem ez a dolog nem ment ,így hát nem kerestem már egy hónapja.Én többet érzek még mint barátság.
2015. máj. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szerelmet, de az önbizalmadat is meg sértette. Most biztos átverve és hülyének érzed magad ami teljesen normális. Na de az hogy fel keresett a nincs ló jó a szamár is dolog miatt. Hát az már pofátlanság és te még reménykedsz is? Ne reménykedj ilyen ember, azt sem érdemli meg hogy rá gondolj. Ne avval törődj hogy meddig fog fájni , ne hagyd hogy uralkodjon rajtad ez az érzés. Menj el barátokkal , csináld a hobbidat érezd jól magad. Tereld a gondolataidat , hidd el lesz majd aki igazán fog téged szeretni.
2015. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Tizenegy nap múlva le tudod majd zárni.

Jól hangzik?

Hát baromira nem így van. Szerinted bárki meg tudja mondani, mikor? Senki.


De ahogy az előttem szóló mondta, tégy érte, hogy túllépj rajta. Érjenek új impulzusok, új élmények stb.


Hogy titkolta előtted a kapcsolatot, kétségtelenül nem volt szép tett, dehogy odáig jutott a kapcsolat, ameddog jutott, két emberen múlott. Úgyhogy tanulj belőle, hogy a következő kapcsolatod (még) jobb legyen.

2015. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a legjobb módja hogy túllépj rajta:Legyél nyitott!! Persze ne mindnkinek, de aki szimpatikus, aranyos.. azzal igenis érezd jól magad! neked még lehet boldog kapcsolatod! ne te érezd magad rosszul, ha látja és érzi hogy már nem kell neked, és túl vagy rajta és jól érzed magad nélküle is akkor neked jó lessz, boldogabb leszel,ő pedig rágódni fog.. Ha ír, hív,keres, semmiképpen ne beszélj vele szerintem.Az a legrosszabb amit tehetsz, 1. azért mert ő nem őrli agát tovább, viszont ha nem veszed fel csak rád gondol egész nap és befordul..2,azért mert tényleg neked lesz jobb azzal ha nem beszélsz vele!! majd talán egyszer... de teljenek el ahoz hónapok.. évek! és akkor érzelmek nélkül tudsz majd vele beszélni

19L

2015. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt senki sem tudja,mi meddig fog neki fájni.Engem nyolc hónapja bánt egy dolog,de az nagyon.Fáj a szívem,ha csak rágondolok arra a bizonyos személyre,aki átvert,de élem az életem,szórakozni járok.Vannak barátaim,élményeim,és bár még fáj belül,az a szerelem,amit éreztem,szép lassan kopik el.Neked sem tudok mást javasolni,csak hogy bízd magad az időre és a sorsra.
2015. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam egy hónapja lett vége a házasságunknak másik pasi miatt. De már most sem fogadnám vissza. Ha egyszer megtette...
2015. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hominida válasza:
Nekem 38 éve kezdődött a nagy diákszerelmem, 6 évig tartott, utána lassan elváltunk, és a lelkemben még mindig nem tudok teljesen elszakadni tőle. No, ha te ennél rövidebb idő alatt meg tudod oldani, akkor érezd magad szerencsésnek, ez a helyzet.
2015. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!