Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi a helyes? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nos..az a helyzet,hogy a Barátommal már féléve együtt vagyunk.

Mindig is hiányzott valami,valami amit nem tudok megfogalmazni de nincs ott.

Mindig hűséges voltam...az is leszek,de belépett Ő!

Párom volt legjobb barátjával találkoztam nem rég (eddig nem ilyennek "ismertem" teljesen másnak állították be.)

A külsőt hagyjuk is de a mosolya,a kedvessége,az udvariassága na jó hagyjuk is ..levett a lábamról.

Mit tegyek? Mióta találkoztunk nem hiányzik a barátom,csak Ő..és aludni se alszom.A lehetőségeken gondolkozok.

Már megromlott a kapcsolatuk így ha szakítanánk tudom a Fiúnak nem lenne akadály,hogy megismerjük egymást.

Sajnos biztos vagyok benne,hogy belé szeretnék.Totálisan.

Tudom,hogy a külsőmért oda meg vissza van,és a belsőm is tetszik neki (amennyit megismert.)

Mit tegyek? Lehet szakítok a barátommal,de vele még se olyan rossz,jó valahol meg minden.Eddig teljesen jó volt még be nem lépett az életembe a NAGY Ő! :D

Hagynom kéne ezt a Férfiút? :D


Negatívat,egyéb beszólást nem kérek.

Köszönöm előre is! 20L



2015. ápr. 25. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha választanod kell két férfi között/két nő között, válaszd a másodikat.

Mert ha igazán szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba.

2015. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De a Párom beleörül ha elhagyom.:(

De azért ment a zöld,és köszi.:)

2015. ápr. 25. 23:36
 3/11 Fish1 ***** válasza:
100%

A pasiddal teljesen jó volt, amíg be nem lépett a nagy ő ----> <---- a pasiddal mindig is hiányzott valami, amit nem tudsz megfogalmazni. Ez a kettő kissé ellentmond egymásnak, nem? :)

Ha nem szereted a pasidat, akkor szakíts vele, mert teljesen felesleges egy olyan kapcsolatban lebegned, aminek nincs jövője. Azt írod, ha elhagyod beleőrül. Sajnálatból vele maradni szintén értelmetlen dolog.

Viszont, ha elhagyod, akkor ne kezdj egyből másik kapcsolatba.

2015. ápr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a jelenlegi pároddal szeretnél lenni akkor szakíts vele. Ne maradj vele csak azért hogy ne bántsd meg mert előbb utóbb úgy is szakítotok. Akkor pedig rosszabb lesz.
2015. ápr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
előre. ez a szelerem
2015. ápr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3: Úgy értettem,hogy mindig hiányzott de nem foglalkoztam vele,örültem,hogy vagyunk egymásnak.:)

Köszönöm szépen mindenkinek! :) Még beszélek a fiúval csak barátilag pár hét múlva meglátjuk mi lesz.:)

2015. ápr. 26. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Beleőrül. Aha.

Ez marha jó, de miután szakítasz vele, ehhez marha kevés közödnek kéne lennie, hogy ő mibe őrül bele. Ha engem dob a barátnőm, azt sajnos el kell fogadnom, ennyi.

Vagy nincs igazam?

2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban valami hiányzik, akkor első körben szerintem arra kellene rájönnöd, hogy mi az. Mert vannak dolgok, amiken lehet változtatni. Ha mégsem sikerül, és a hiányérzet továbbra is fennáll, akkor egész biztos, hogy nem lesz hosszú életű dolog, legalábbis boldogságban nem. Mert áltathatod magad akár 20 évig is, hogy a hiányzó dolgot elnyomod magadban, de ettől a kapcsolat boldogsága nem lesz meg. Anélkül meg nem sok értelme van szerintem.
2015. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és ha a pasi tényleg olyan amilyennek mondták csak előtted helyes?
2015. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

#8 : Igen ezen agyaltam én is,de megbeszéltük,hogy szólok ha szünetet akarok tartani mert valami nincs rendben.Elfogadta. :) Nem akarom félboldogan leélni az életem.

#9: Ugyan ez jutott eszembe és sajnos mindenki mondja csak nekem teszi a "jo fiut" ...:( Mondtak ismerjem meg minimum 1 honap mulva hatat forditanek neki,szerintuk.Na kitudja meglatjuk! :)

Azota beszeltunk fb.-on 1x nagyon jó volt de nem írt vissza mivel már nem tudtam mit írni, így egy smileyra gondolta nem kell.:D Remélem ír még,ha nem akkor majd élőbe beszélünk és utána hátha.:)

2015. ápr. 27. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!