Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire elítélendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon jóban vagyunk már óvodás korunk óta, és a hülyéje olyan pasival van együtt, aki folyton megalázza, és meg is üti. Folyton féltékenykedik, pedig szegény lány semmi okot nem ad rá, megszabja hova mehet, mit húzhat föl, folyton ellenőrizgeti, na szóval el tudjátok képzelni. És nem akarja otthagyni, mert "szereti" Pedig már rengetegen mondtuk neki, hogy b****a ki a p***ába ezt a f***fejet. Na mindegy, és egyszer kérdeztem, hogy mi lenne az az ok, amiért otthagyná. És azt válaszolta, akkor ha megcsalna. Na és én arra gondoltam, hogy egyszer mikor már kicsit ittas a srác, kihasználom a helyzetet, elcsábítom, és lefekszem vele. Ezt valahogy úgy intézném, hogy megtudja a barátnőm is, és akkor végre szakítana ezzel a hülyével. Persze lehet rám is haragudna, de utána biztos megenyhülne, amint eltűnne ez a rózsaszín köd.

Mit gondoltok? Nagyon bunkó dolog lenne? Csak segíteni szeretnék neki, rossz látni, hogy nem boldog... :(



2015. máj. 16. 19:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Barátságból egyes. Valami eredetibbet is kitalálhatnál. Miért akarod szanaszét törni az állítólagos legjobb barátnőd szívét? Elcsábítanád azt az embert akibe feltehetőleg szerelmes, mert nem hagyja el, és még a barátnőjéről is kiderülne (a szemében), hogy egy r*b*nc... Szerintem ne rángasd át a poklon szegény lányt max tanácsot adj neki, de ne nyúlj bele más amúgy is bonyolult helyzetébe.
2015. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jó undorító húzás lenne, előbb-utóbb valószínűleg enélkül is szakítanak majd.
2015. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hülye ötlet és még amilyen hülye a barátnőd, úgyis vele maradna akkor is.
2015. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De hát az a srác többször is megütötte, egyszer nekem kellett bevinni ügyeletre, mert felszakadt a szája. És egyébként sanszos, hogy már megcsalta, de nincs rá bizonyíték, ezért a lány inkább a homokba dugja a fejét. De ezt úgy intézném, hogy megtudja, és hagyja ott ezt a balf***t.
2015. máj. 16. 19:22
 5/26 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen barátja van mint te, annak nincs szüksége ellenségre...
2015. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Bakker, megint mellékattintottam és a tini párkapcsolatok rovatot olvasom? Vennem kellene egy új egeret...
2015. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor nézzem végig, ahogy 22 évesen tönkreteszi az életét? Szinte testvérként szeretjük egymást, a kötelességemnek érzem segíteni neki.
2015. máj. 16. 19:24
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez de szar kamukérdés. Nincs akkora szajha a világon, aki csak a barátnője kedvéért piszkítaná össze a muffját olyan férfival, aki nem tetszik, sőt, ellenszenves neki.
2015. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ő 22, én 24. Nem vagyunk már tinik, na aggódj!
2015. máj. 16. 19:24
 10/26 A kérdező kommentje:
8! Akkor neked még nem volt igaz barátod!
2015. máj. 16. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!