Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire elítélendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon jóban vagyunk már óvodás korunk óta, és a hülyéje olyan pasival van együtt, aki folyton megalázza, és meg is üti. Folyton féltékenykedik, pedig szegény lány semmi okot nem ad rá, megszabja hova mehet, mit húzhat föl, folyton ellenőrizgeti, na szóval el tudjátok képzelni. És nem akarja otthagyni, mert "szereti" Pedig már rengetegen mondtuk neki, hogy b****a ki a p***ába ezt a f***fejet. Na mindegy, és egyszer kérdeztem, hogy mi lenne az az ok, amiért otthagyná. És azt válaszolta, akkor ha megcsalna. Na és én arra gondoltam, hogy egyszer mikor már kicsit ittas a srác, kihasználom a helyzetet, elcsábítom, és lefekszem vele. Ezt valahogy úgy intézném, hogy megtudja a barátnőm is, és akkor végre szakítana ezzel a hülyével. Persze lehet rám is haragudna, de utána biztos megenyhülne, amint eltűnne ez a rózsaszín köd.

Mit gondoltok? Nagyon bunkó dolog lenne? Csak segíteni szeretnék neki, rossz látni, hogy nem boldog... :(



2015. máj. 16. 19:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szóval kötelességednek érzed, hogy lefeküdj a pasijával. Ez aztán a segítség. Ennek az lesz a vége, hogy mindkettőtöktől megszabadul. Ha az én legjobb barátnőm lefeküdne a pasimmal, akkor látni se bírnám utána. Szerencsére neki eszébe sem jutna így "segíteni".

A barátnőd felnőtt nő. Ha neki ilyen pasi kell, akkor legyen vele. Ha nem akarna együtt lenni vele, akkor már megszabadult volna tőle a segítséged nélkül is.

2015. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Neked van barátod? Nem azért érdekel ennyire a barátnőd magánélete, mert neked nincs barátod?
2015. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Van. És ha esetleg ezt csináltam volna, természetesen előtte szóltam volna neki.
2015. máj. 16. 21:27
 24/26 Missi_Key ***** válasza:
ne te csábítsd el, hanem kérj meg rá valaki mást, neked sosem bocsátaná meg..
2015. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Missi_Key ***** válasza:
jahh és fotózz. másnak úgyse hisz az ilyen
2015. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy rossz barát, de ez egy nagyon rossz, átgondolatlan ötlet. Inkább próbálj a megcsalásról bizonyítékot szerezni (mint írtad, valószínűleg megcsalta már), de ezt ne tedd meg, mert valószínűleg a barátnőd megutálna téged, de ugyanúgy a sráccal maradna.
2015. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!