Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire elítélendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon jóban vagyunk már óvodás korunk óta, és a hülyéje olyan pasival van együtt, aki folyton megalázza, és meg is üti. Folyton féltékenykedik, pedig szegény lány semmi okot nem ad rá, megszabja hova mehet, mit húzhat föl, folyton ellenőrizgeti, na szóval el tudjátok képzelni. És nem akarja otthagyni, mert "szereti" Pedig már rengetegen mondtuk neki, hogy b****a ki a p***ába ezt a f***fejet. Na mindegy, és egyszer kérdeztem, hogy mi lenne az az ok, amiért otthagyná. És azt válaszolta, akkor ha megcsalna. Na és én arra gondoltam, hogy egyszer mikor már kicsit ittas a srác, kihasználom a helyzetet, elcsábítom, és lefekszem vele. Ezt valahogy úgy intézném, hogy megtudja a barátnőm is, és akkor végre szakítana ezzel a hülyével. Persze lehet rám is haragudna, de utána biztos megenyhülne, amint eltűnne ez a rózsaszín köd.

Mit gondoltok? Nagyon bunkó dolog lenne? Csak segíteni szeretnék neki, rossz látni, hogy nem boldog... :(



2015. máj. 16. 19:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és sok töprengés után úgy döntöttél, hogy az egyetlen megoldása a problémának, ha az általad vállalhatatlannak tartott pasival dugsz egyet. Ez persze neked semmi gondot nem okoz, fő a barátság, ha más nincs, akkor had kúrjon téged is meg a pasi...


Vagy troll vagy, vagy nem tudom eldönteni, hogy mi.

2015. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy tinik vagytok, mert egy felnőtt nő egy ilyen helyzetben 100000000%, hogy nem azt választja, hogy akkor ő is szétteszi az erőszakos, megcsalós, hazudós pasinak, akit gyűlöl, csak a barátnője nem veszi észre, hogy milyen szar alak az ürge.
2015. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
jó oké, ez csak egy ötlet volt. Akkor hogyan segíthetnék neki? Tudjátok milyen rossz érzés látni szenvedni őt? Nem kívánom senkinek sem ezt!
2015. máj. 16. 19:27
 14/26 anonim ***** válasza:

Én nagyon remélem, hogy ez kamu kérdés.

Volt ismerősöm akit igen vertek, az orra előtt csalták meg és mégsem szakított a sráccal, hanem mág Ő könyörgött, hogy ne hagyja el a másik lányért, a csajt meg megtépte úgy, hogy mentő vitte el... Ne játssz az életeddel mert ha ez a lány ennyire szereti a srácot az a nagyon jó barát arcod is sérülhet.... Mert nem fog olyan jó barátnak tartani ezek után... Majd mondhatod neki, hogy az ő érdekében tetted. Sz*rt sem fog érdekelni mert ez UNDORÍTÓ. Mi közöd van hozzá amúgy is? Ki mondta, hogy nézd végig? Miért nem tudod szépen meghallgatni a problémáit és felvidítani. Bár tudnám kivagy első dolgom lenne elküldeni ezt a kérdést barátnődnek, hogy mennyire tart téged jófejnek ez után... Gondolkodj el magadon... Szánalmas

2015. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mi közöm van hozzá? Ja, szóval ha máskor hajnali 1-kor csönget, és ömlik a vér a szájából és zokog, csapjam rá a kaputelefont, mondván, hogy semmi közöm hozzá.
2015. máj. 16. 19:30
 16/26 anonim ***** válasza:

Egyébként azt megértem, hogy a barátnőd miért van a pasival, ő szerelmes.


Azt viszont megválaszolhatnád, hogy neked mi a legalja, amit már nem engedsz be a lábad közé?

2015. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szóval nem jó terv értem. Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 16. 19:35
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! Kiváló, végiggondolt terv!


Jó esetben a következő történik

- megdug egy pasi, akit gyűlölsz

- meggyűlöl a barátnőd, mivel a gaz csábítót fogja látni benned,nem a fehér páncélos megmentőt

- meggyűlölöd magad, mert lefeküdtél egy pasival, akitől ha jól értem minimum undorodsz

- körbejár az összes ismerősötök körében, hogy milyen csaj vagy, az egyik fele haragudni fog rád, a másik pedig állandóan zaklatni, hogy akkor vele is...

2015. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ez csak egy ötlet volt, ne csináljatok már úgy, mintha meg is tettem volna!!!!
2015. máj. 16. 19:43
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó barát vagy,de az ötlet rossz.

Ez az erőszakos pali biztosan sok hülyeséget csinál,törd a fejed más módon is lépre lehet csalni.

2015. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!