Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Könyörögtél már exnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörögtél már exnek?

Figyelt kérdés
Megbántad? Mi lett a vége?
2015. máj. 21. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen könyörögtem, miután ő megcsalt... Szánalmas voltam nagyon és nagyon megbántam!

De egyébként ha adhatok tanácsot, szerintem ha olyan történik egy kapcsolatban, amiért könyörögni kell, akkor annak nincs fényes jövője mert a tüske mindig ott marad.

2015. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, könyörögtem. Igazából nem bántam meg, nem szalasztottam el a lehetőséget, úgymond..lehet inkább azt bántam volna meg, ha nem teszem meg..persze azért próbáltam nem olyan nagy mértékben megalázkodni..Bár, azt mondják, akkor van nagyobb esély visszakapni valakit, ha békén hagyjuk és magától rájön a dolgokra...szóval nem tudom, hogy helyesen cselekedtem-e.
2015. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, könyörögtem. Nem bántam meg, én is úgy vagyok vele mint a #2-es, legalább nyugodt lélekkel mondhatom, hogy megtettem mindent, aztán most már mehet Isten hírével :D
2015. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

férfi nem könyörög,aki könyörög azt hagyjuk micsoda,egy nő könyöröghet...azokban benne van


nekem már könyörgött exem,azóta is ex,és még sikeresen meg is alázta magát.Szeretem az ilyesmit. :D

2015. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Könyörögtem, h ne ölje meg magát a szobámban miután belopódzott a házunkba és magára zárta a szobám ajtaját és nekiállt fenyegetni...
2015. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, három éve. Annak semmi értelme nem volt. Aztán elkezdtem továbblépni, látta hogy milyen jól megvagyok, akkor meg vissza akart kapni. Kibékültünk, azóta együtt élünk. 26/N
2015. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, könyörögtem. Nem voltam szánalmas, de nem érte meg és erre csak később jöttem rá. Többet senkinek sem fogok könyörögni.
2015. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy pasi kedvéért sem alázom meg magam.
2015. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!