Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a páromnak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak? Ti írnátok az exnek ilyen ügyben?

Figyelt kérdés

A minap kaptam egy üzenetet a volt barátomtól (eddig teljesen le voltam neki tiltva facebookon is, egy éve semmi, de egyáltalán semmilyen interakció nem volt köztünk), hogy ő már túl van rajtam, van már új barátnője is, meg minden, de szeretné tudni, hogy mégis, én milyen programokat szervezek a párommal- szakításkor valami olyasmit mondtam neki, ami ezek szerint eléggé megbántotta, hogy unalmas volt a kapcsolatunk, sosem történt semmi. Felajánlotta a találkozás lehetőségét is, hogy ezt akár szóban is megbeszéljük, és a párom rögtön arra gondolt, hogy á, biztos nincs még túl rajtam, tutira csak bekamuzta, hogy van nője, vagy ha van is, akkor is engem szeret még mindig, és ha vissza akar kapni, akkor ez az egyik legjobb módja annak: valahogy "észrevétlenül" visszalopakodni az életembe, hogy ne sejtsek semmit.


Szerintem viszont, amellett, hogy megdöbbentő az egész és kicsit pofátlanságnak érzem, hogy tőlem kér tippeket azért, hogy a jelenlegi kapcsolata jól működjön (oké, én szakítottam, de akkor is...), szerintem igenis lehet az a célja, hogy pozitív irányba fejlődjön. Hátsó szándék nélkül.


Naiv volnék, hogy ezt feltételezem?


Tulajdonképpen csak kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok. Előre is köszönöm a véleményeteket.


2015. febr. 8. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2015. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fényember ***** válasza:
Hát szerintem ha te ezt teljesen lezártad magadban akkor nyugodtan segíts neki...most szeretne tanulni a hibáiból ami szerintem jó...én a helyedben segítenék neki abban hogy az új kapcsolata ne végezze úgy mint a tiétek...ha meg csak kamuzik és újra vissza akar kapni azt úgy is észre veszed és akkor hagyjátok egymást ennyi:)
2015. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
100%

A barátoddal értek egyet.

Ez nagyon kamu szagú.

2015. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én leírnám neki miket csinálunk de a találkozóba nem mennék bele, ha tényleg csak tippeket akarna, akkor azt bőven elég írásban megbeszélni egy fél óra alatt, aztán mehet is javítani a jelenlegi kapcsolatán.
2015. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem foglalkoznék vele
2015. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tegyük fel, hogy nem akar rosszat. Írd meg neki, hogy milyen programjaitok vannak, vagy ha te már tényleg túl vagy akkor találkozz vele. De fordított esetben mit szólnál? Ha a barátod az excsajával találkozna? Engem kiakasztana, de ha téged nem, akkor találkozz. Úgyis észreveszed ha többet akar. Segíts neki, lehet hogy csak tanulni akar a hibáiból..:) mindenesetre sok sikert hozzá!
2015. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, már válaszoltam, nem az (nyilván a találkozóba nem mentem bele, teljesen feleslegesnek érzem), elmondtam, amire kíváncsi volt, és ennyi. csak érdekelt, hogy vajon szerintetek tényleg lehetett-e hátsó szándéka. Ezek szerint naiv vagyok, hogy nem hittem, és a párom okosabb nálam :D Jó tudni. Köszönöm! :)
2015. febr. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!