Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem jó ötlet írni az exnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem jó ötlet írni az exnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, most gyűltek fel bennem az érzések és nagyon hiányzik.

Nem beszéltünk már jó pár hónapja...de egyszerűen úgy érzem el kell neki mondanom, hogy ő mennyire jó ember, és hogy nagyon szerettem.

Nem akarom vele újrakezdeni a dolgokat....viszont annyira jólenne. ha tudná, hogy sokat gondolok rá.

Szeretném ha tudná, hogy ő jó ember... én csesztem el mindent.

Inkább ne stresszeljem ezzel, vagy talán segítene neki túllépni, ha tudná, hogy nem ő tehet arról, hoyg szétmentünk..?


2014. okt. 31. 01:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Írj neki, mit veszthetsz? ha hónapok ota nem beszéltetek honnan tudod, nem-e változott meg a véleménye?
2014. okt. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja, tényleg írhatnál neki. Lehet hogy örülne is.. meg amúgy sincs már mit vesztened szóval hajrá :D
2014. okt. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
(Én pl tök örulnek egy üzinek egy régi exemtöl, 3 éve szakitottunk teljesen elmultak a negativ erzeseim viszont a sok hülye duna hiányzik :D) hajrá, írj
2014. okt. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*duma
2014. okt. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3.

nekem is hiányzik, az, hogy vele egyszerűen mindenről...hülyeségről ..bármiről el tudtunk beszélgetni órákig...

VAn bennem egy űr, amit nem tudott eddig semmi sem kitölteni :S

2014. okt. 31. 02:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg írj neki! Mit veszthetsz? Max az ürt ami benned van, ha mégis kíváncsi rád :)
2014. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan.:) Hajrá.
2014. okt. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

húúú.. hát köszi a sok biztatást... azért még meggondolom vagy 2x, hogy írjak e vagy nem

Nem magam miatt, hanem, hogy neki ne legyen még rosszabb..vagy még nehezebb elfelejteni.. ( inkább őt viselte meg a szakítás)

2014. okt. 31. 02:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Írj neki bro,jól esne ez neki hidd el.:)
2014. okt. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi #9.

bár inkább nő vagyok, mint "bro"..de azért thx dude ;)

2014. okt. 31. 03:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!