Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan értékeled egy korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értékeled egy korábbi kapcsolatodat?

Figyelt kérdés

Kívülállók objektív véleményére vagyok kíváncsi, hogy én gondolom-e rosszul?

Ha valaki a közösségi oldalon folytatott nyilvános beszélgetés során az előző kapcsolatát úgy értékeli, hogy csodaszép, fantasztikus éveket éltek együtt, akkor ettől csak én érzem magam rosszul? Ez a kapcsolat már négy éve volt, és le van zárva. Nem tudom, hogy én reagálom-e túl, és természetes az, hogy szép emlékkel gondolunk egy korábbi kapcsolatra. Na, de így, nyilvánosan? Tudom, hogy lezárt a kapcsolat, és biztos vagyok benne, hogy nem lesz folytatása, mert a másik fél már rég túl van ezen. Ez a beszélgetés nem is vele történt, hanem valaki mással került szóba.

Nekem ez rosszul esik, bármennyire is szép az emlék. Megalázónak érzem.


2015. máj. 23. 03:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy jó/vagy rossz kapcsolat véget ért már nem kell értékelni főleg meg nem nyilvánosan.Szerintem ha valaki ezt közösségi falon tárgyalja az csak azért lehet hogy valakit ezzel féltékennyé tegyen vagy megbántson.

Én ha a kapcsolataimat értékelni akarnám vagy dicsérni szeretném biztos nem közösségi falon tenném.Hanem max. halkan szóban tenném vagy privát üzenetben.De mit írtam.Ha egy kapcsolat lezárult már nem érdemes sem dicsérni sem szidni.Max. elmélkedhetünk rajta magunkban.De ennyi.

2015. máj. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Te gondolod rosszul... Emlékezz az ősi szabályra: "Halott emberről, exről, és mamád sütijéről vagy jót, vagy semmit..."
2015. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!