Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért olyan nehéz elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elmondani a szakítás valódi okát?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem meg, nem tudom mi lehet a valós ok.. miért nem tud valaki egyenes és őszinte lenni??
2015. máj. 26. 00:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es ha az lenne a valós ok, h nagy a seggem még meg is könnyebbülnék, h csak ennyi :D

10-es nagyon egyetértek veled.. így csak őrlődöm..

2015. máj. 26. 06:46
 12/17 anonim ***** válasza:

Sokszor nincs egy "ok", - elég lett, nem jelent már örömet, ha veled lehet.

Meg persze az is igaz, hogy az emberek álszentek, konfliktuskerülő, - ezzel lehet a leghamarabb és vita nélkül túllesni rajta.


Én egy ilyen barátság extrákkal kapcsolat végén megmondtam az igazi okot- hogy jó ez, de felbukkant valaki más, és azt érzem, hogy vele kell lennem....

nem sokat nyertem az őszinteségemmel - azóta is keres, mintha csak azért nem találkoznánk, mert megfáztam.

Nem tudom, mit kellett volna mondanom.

2015. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A valós ok MINDIG az, hogy nem szeret eléggé.
2015. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Az 1-es válaszoló teljesen azt mutatja magáról, hogy abszolút nem porbléma megoldó.

Az okot sajnos a legsurmóbbak nem mondják ki, de főleg nem is akarják megoldani, vagy segíteni megoldani, kicsit támaszt nyújtani a párjuknak. Mindaddig, ameddig úgy viselkedünk párkapcsolatokban, mintha a kínai piacon lennénk, addig nem lesz korrekt és gerinces hozzáállás a másikhoz ...

2015. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindegy,mire hivatkozik a másik fél,a lényege az,hogy nem érdekled.Innentől meg hiába is feszegeted a témát,ez nem változtat a tényeken.Persze egy ideig biztosan enni fogod magad belülről,csak nagyon nem éri meg.Amíg te ezen rágódsz,addig a másik boldogan éli az életét.
2015. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanakkor mindazok, akik azt mondják, hogy maga az ok és a gerincesség abszolút nem fontos, azok egyetértenek azzal, hogy az emberek Cserélhetőek, ugyanígy önmaguk is.
2015. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most ugy oszinten, ha neked azt mondta volna a srac, h bocsi, de csak dugopajtit kerestem, nem erzek irantad semmit, ettol jobban erezned magad?

Egyebkent egy sima kiabrandulas is lehet a masikbol ami aztan barmi miatt lehet, telepofaval dumaltal, vagy barmi es elment tole a kedve. Sztem sokszor van h nem is tudja az illeto h mi miatt, de nem akarja mar.


Az meg egy idiota aki aut irta h ilyenek a pasik, ez megint nem a nemtol fugg, mint szinte semmi.

2015. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!