Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el? 24/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? 24/L

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a barátom, majdnem 1 évig együtt voltunk. Miután összejöttünk nem sokára gerincsérve lett, fel se tudott kelni. Egyedül Én voltam mellette, a barátai ez idő alatt egyszer se látogatták meg. Miután kezdett jobban lenni, a barátait helyezte előtérbe, ez a közös időnk rovására ment, elhanyagolva éreztem magam.Én alkalmazkodtam hozzá mindenbe mentem vele a barátaihoz,szüleihez, Ő a 10 hónapunk alatt kétszer jött hozzánk, a barátaimat meg se akarta ismerni. Ezt szóvá is tettem hátha változat rajta, megmondta szó szerint hogy neki fontosabbak a barátai. Ezután a kapcsolatunk csak még rosszabb lett. Nem tudom mit csináljak annyira hiányzik,kínoznak a szép emlékek, még mindig szeretem.

2015. máj. 25. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
majd találsz olyat, akinek nem a haverjai lesznek a legfontosabbak.. hidd el. az ilyet meg..le kell...
2015. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Próbálj csak a rosz dolgokra koncentrálni,azt hogy megalázó helyzetekbe kerültél miatta,hogy a barátai fontosabbak voltak,ők pedig le se szarták,és Te csak mindig második voltál neki,vagy sokadik. Még az is lehet,meg is csalt,csak sajnált hogy elmondja. Az viszont biztos,hogy csak sajnálatból volt veled a végén. Jobban jártál,hogy vége lett.Ezt az egészet szerintem csak te akartad igazán.És jobb hogy ennyi,mert csak kihasznált volna még jobban.Ha ezt így elfogadod,mert ez az igazság,könnyebben elengeded.
2015. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem hogy hány éves a srác?

Ahogy lejött nekem te a korodhoz elég érett gondolkodású lány vagy, lehet jobb is hogy szakítottatok, jó a szép emlékek még fájnak ilyenkor, de hozzád egy érettebb pasi illik szerintem! :)

A leg jobb ilyenkor kibeszélni magadból, elfoglalni magad, de egy új kapcsolat a leg jobb ha úgy érzed készen vagy rá! :)

2015. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2. válaszolónak! Higgy nekem és neki is!!!

A válasza még nekem is segít :) ... báár én zártam le a pasival, de gyakorlatilag mert nem hagyott más választást, .. mert a tovább folytatással csak magamból csináltam volna hülyét, már így is hogy eddig húztam!!!

Elhiszem hogy hiányzik és szereted, de ne csinálj hülyeséget, hogy megalázkodsz vagy hasonló!! Emelt fővel lépj tovább vagy lépj át rajta!

Én arra gondolok, mikor épp eszembe jut, hogy mennyire szart a fejemre, nem foglalkozott velem, nem tisztelt, jah és megkockáztatom hogy nem is szeretett, csak a lyukas óráit töltöttem ki! Ezért vagyok ennyire oda??!! Háá ppfff!!! Volt ennél 100x jobb kapcsolatom és lesz is!!!! Ahogy Neked is ;)

.. és a rózsaszín fátyol hulljon le a szemedről, és lásd milyen is volt valójában a pasid!!!

Jaah és fel ne vedd neki a telefont, ha netán hívna és barátok meg végképp ne legyetek!!!

Ha folytatni akarná, mert meggondolta magát, ... azért meg igen csak tennie kell!!! ... mondjad neki, hogy átgondoltad és már nem akarsz tőle semmit, nincs értelme mert ... (és elmondod ami zavart a kapcsolatban)

Jajj már nagyon előreugrottam!

Tölts időt a barátnőkkel, és ne a pasid legyen a téma!Nézzél vígjátékokat, menjetek el fürdőbe, sétálni...

Hidd el, hamarabb túl leszel rajta, mint gondolnád!!! ;)

2015. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a támogatást, aranyosak vagytok :)

2. válaszoló. Sajnos tényleg voltak megalázó helyzetek, amikor a legszívesebben a helyszínen ott hagytam volna...

3. válaszoló. 26 éves a srác. Az első randinkon úgy kezdte hogy komoly kapcsolatot keres akár egy életre szólót, akkor örültem is neki hogy végre egy komoly gondolkodású embert ismerek meg. De nem úgy állt hozzá hogy ez az legyen.

4. válaszoló. Nekem annyira könnyen mondta hogy szeret és hiányzok neki, a végén már nem tudtam elhinni. Bennem is megfordult nem egyszer a szakítás gondolata, csak tudom hülyém hangzik nem tudtam megtenni.Mindenki azt mondja hogy vissza fogja még magát könyörögni. Visszafogadni már nem tudnám, túlságosan eljátszotta minden bizalmamat.

2015. máj. 25. 14:13
 6/18 anonim ***** válasza:

Nagyon odaadóan segítettél, mellette voltál a bajban, igazi társként voltál mellette, jogos, hogy rosszul esett hogy ő nem így állt hozzád. Gondolom az lehetett a legrosszabb, hogy ő milyen közönnyel áll a dolgokhoz. Az írásodból arra következtetek, hogy te nem azért bántál így vele, hogy kapj tőle valamit, inkább az igazságtalanság bánt ebben. Még ezeket is megbocsátanád neki, viszont annyira megbántott azzal, hogy ő nem így áll hozzád, hogy emiatt csalódtál benne, és ő pedig lelépett a közös emlékekkel, és most kiderül, hogy egy sor dolog illúzió volt vele kapcsolatban. Ez sajnos megalázó. Viszont ebből lásd meg, hogy te mennyit érsz, és ne tegyen keménnyé egy ilyen ember durva viselkedése.

Te már tudod, hogy mennyit tudsz adni. Hidd el, aki tényleg társat keres, annak ezek miatt nagyon értékes leszel, mert pont erre a ragaszkodásra vágyik, és ugyanígy képes ragaszkodni. 36/F

2015. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez fáj az igazságtalanság, hogy ezt "érdemeltem" tőle. Nem vártam el tőle, hogy pl. költse rám a pénzét (nem is tette),nem érdekelt milyen kocsija van, csak a minimális tiszteletet akartam. Ne a haverjaival kelljen lennünk minden hétvégén, vágytam csak közös programokra, de nem érdekelte a véleményem. Akkor voltunk kettesben mikor egyik haverja se ért rá. Nincs ló, jó a szamár ez különösen ide illik. Igazatok van ha a rosszra gondolok, így könnyebb elfogadni a helyzetet.
2015. máj. 25. 15:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, mit lehet szeretni egy ilyen emberben. Csak kihasznált, felhasznált téged a saját érdekében. Arra jó voltál, hogy segíts neki, de őt már nem érdekelte, neked mi lenne jó. Ez undorító dolog, a legrosszabb emberi tulajdonság. A jót jóval kéne viszonozni, nem önzőséggel. Jobb lenne, ha teljesen elfelejtenéd, hogy szeretted őt.
2015. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: Magadat azért ne temesd.. :) "nincs ló, jó a szamár"... hát ez is jellemző sajnos. A közös programok, séták alapvető dolgok. Én megértem ha szeretne a barátaival is lenni, és nem hiszem hogy te nem toleráltad volna, ha látod hogy egy kicsit szeretne elemében lenni. Biztos vagyok benne, hogy nem lett volna ezzel semmi bajod, ha nem arról szól, hogy ezzel leépít. Te voltál mellette végig, sokat köszönhet neked. Én nagyon csodálkozom, hogy egy ilyen helyzet után így viselkedik. Más nő lehet, hogy lelépett volna, és te kitartottál, támogattad, szeretted. Egy embert lelkileg megpróbál egy ilyen helyzet, és akinek van szive, az ilyenkor értékeli azt a nőt, aki érte ezeket megteszi, és nem ereszti el. Sajnos nem szeretett igazán. Lehetett volna benne annyi, ha már az elején nem érez feléd így, akkor valamit lép. És ilyenkor ez nem a te hibád, nem mindig kölcsönös a vonzalom, akárhogy is próbálsz helytállni. Ez az értékeidet nem befolyásolja. Nem volt érett benne a szeretet, nem fejlődött ragaszkodássá.
2015. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt. Csak mi 3 évig bírtuk így egymás mellett.. Együtt is éltünk.

Ment mindig a buli haverok.. Nyaralni is csak a haverjaival mentünk. Úgy éreztem felrobbanok.

Nagyon nehezen tettem túl magam de az idő segített.. Közhely tudom de így van.

Ennek már 1 éve és most boldogabb vagyok mint valaha. :)

2015. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!