Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy évig éltünk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseppke03 kérdése:

Egy évig éltünk együtt, de feljárt a nejéhez, ez szakításhoz vezetett. Hazaköltözött. Azóta többször kibékültünk, de én nem viselem a szerető szerepet. Kitettem. Lépnék, de nem megy. Nincs miatta barátaim akikkel eltölthetném az időt. Hogy találjak?

Figyelt kérdés
Ő nem veszekszik, csak én. Életem első szerelme ő, pedig 43 éves vagyok. Ma megint kitettem. Tovább lépnék, de nem megy.Egyszerűen nincs kedvem semmihez. Ahol lakom nincsenek csoportok, egyszerűen úgy érzem megfulladok a magánytól. Szép vagyok, legalább is ezek a visszajelzések, de ez inkább hátrány, mint előny. A nők rivalizálnak, a pasik, csak érdekbarátok. Fogalmam sincs mit tegyek. Ha lemegyek sétálni, úgy érzem megfulladok. Németet tanulok, de annyira hiányzik az ex, hogy nem bírok figyelni. Hogy találjak barátokat?

2015. máj. 31. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
43 évesen!már el kel tudni dönteni hogy akarom azt a személy vagy nem ha igen kitartok mellete ha nem meg hagyni kéne magadnak időt hogy begyogyúljanak a sebek a hiányérzet le legyen elviselhetetlen és úgy vágni bele a nagy ő megtalálásába.
2015. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Egyesnek teljesen igaza van. lassan elmegy felettünk az élet. Neked sikerült élned? 46 / F
2015. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom mit akarok,hisz tisztában vagyok vele,hogy ez az út zsákutca. A probléma az,hogy a neten kívül nem nagyon van esélyem ismerkedni.Nem kapcsolatot keresek,mert az jön ha jönnie kell,s mivel,mint írtátok,e téren fel kell még épülnöm.Kisvárosban nem nagyon lehet új barátokra szert tenni .Neten viszont nem barátkoznak velem nők. Ha valakire ráírok az azt hiszi lezbikus vagyok,vagy pár szó után leráz,mert épp pár pasival beszélget.A férfiak barátsága viszont 98%ban érdekbarátság. Régi barátnőim szanaszét a világban. Néha összefutunk,de az időm zömét egyedül töltöm.Ez az ami kiborít.A kérdésem inkább az: Hogy ismerkedjek? Lehet neked fura,de én 20 éves korom óta csak a családomnak éltem.Ők kirepültek...
2015. jún. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!