Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször megcsalta a barátnőit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megcsalta a barátnőit és volt már szerető is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak szerintem nem változik meg az ilyen sose? 30-on túli már.
2014. dec. 31. 11:14
 1/7 RRR ***** válasza:
még vannak csodák
2014. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maximum ha beleszeret valakibe,de az ilyen pasinál erre minimális az esély.Megpróbálhatod vele,de elég sanszos,hogy nagyot fogsz csalódni.
2014. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző csajait is úgy szedte fel, ahogy téged, és téged is úgy fog felszarvazni, ahogy az eddigieket. ;)
2014. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mondom, nem vagyok kapcsolatban és nem is szándékozom viszonyba kerülni vele.
2014. dec. 31. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez pont az a téma,amit amúgy nem nagyon lehet megítélni ismeretlenként. Vannak csodák,mint fentebb is írják,de elég kicsi rá a valószínűség. Sokan egyébként azt mondják,hogy az ember megtud változni,de aki húszon évesen kapcsolat mellett szeretőt tart az nemigen fog megváltozni. Már csak azért sem mert minél idősebb egy pasi annál hamarabb pánikol,hogy még nem élte ki magát. Másik viszonylatban pedig lehet,hogy éppen azt érzi,hogy képes lenne elköteleződni most már valaki mellett ,de nincs rá garancia arra,hogy a későbbiekben ne tenné ezeket meg,hiszen azok a vágyai,amik megvoltak 20 évesen azok meglesznek 30-én,40-en is :)
2014. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vannak csodák, persze... néha a lottót is elviszi valaki :D sok szerencsét a hülyéknek!
2014. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cseppke03 válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.Én is hasonló cipőben járok.Természetesen megadtam a bizalmat,hisz miért ne?Mindenkinek megjár az első lépésekben,s persze miért járnék pont én úgy,mint a többiek.Sokszor hallottam,hogy "nekem higyj,ne másnak".De hááát! Tudood! Nem zörög a haraszt...Nem! Nem változik meg.Max egy kis időre.Ha neked ennyi elég....
2015. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!