Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Új, boldog párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új, boldog párkapcsolat mellett okozhat rossz és szomorú érzéseket a régi?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy pár hónapja szakítottam a párommal, ezáltal kiléptem egy 7 éves, komoly kapcsolatból. Ez volt a helyes döntés, mert elhidegedtünk egymástól, sok problémánk volt az utóbbi időben, ugyanakkor a párom nagyon ellene volt a szakításnak, ő azóta is vissza akar "szerezni".

Az élet úgy hozta, hogy pár hete megint párkapcsolatban vagyok, és nagyon boldog, sokkal jobban összeillünk ezzel a férfival. Ugyanakkor ha az ex-partnerem csak elküld egy érdeklődős e-mailt vagy egy aranyos képet, mindig elöntenek az érzések, hogy mi történt velünk, hogy hiányoznak a régi momentumok, hogy fura, hogy már nem együtt vagyunk stb.

A kérdésem az lenne, hogy ez normális és mindig így lesz? Vagy pedig még maradtak érzéseim iránta?



2015. jún. 6. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindig elöntenek az érzések,


Magadat csapod be az újjal és erre akkor fogsz rájönni, mikor a rózsaszinű köd feloszlik. Erővel akarod elnyomni az érzéseid, mert azok még mindig ott szunnyadnak a mélybe, és ez sosem jó. Az új partnered meg hamar rájön, hogy nem más mint búfelejtő eszköz a kezedben, és ezt igen kevés ember tudja feldolgozni.

2015. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.-nek igaza van.Később lehet az újjal szakítás lesz a vége,és te majd rájössz,(ha rájössz,mert bocsi de a legtöbb nőnek annyi esze nincs,hogy rájöjjön<feministák kíméljenek>)hogy a régi kapcsolatba annyi érték lett bele építve,hogy kár volt eldobni.
2015. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira elönthetnek az érzések, hogy az új párkapcsolat tönkremegy. Ha pedig emiatt megy tönkre, nem is volt igazi kapcsolat, mert nem szeretted az újat, csak pótlék volt. Legalábbis én erre jöttem rá az utóbbi 1hónapban.
2015. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok ezzel. remélem el fog múlni, mert már idegeimre megy, és tényleg megrontja az új kapcsolatomat. a hosszú együtt töltött idő és a sok közös emlék miatt van. ezek helyére időbe telik mire új élmények, gondolatok lépnek. ha megrohannak az emlékek, mindig felidézek valami rosszat is, valamit ami a szakításunkban közre játszott, hogy így emlékeztessem magam, hogy miért is lett vége.
2015. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért 7 év emléke nem száll el rögtön. Ezért kell 2 kacsolat között szünetet tartani,főleg ha egy hosszútávú kapcsolaton vagy túl. Természetes, hogy egy ideig még eszedbe jutnak régi emlékek, viszont ezek útjába állhatnak az új érzelmek kialakulásának. Biztos hogy érdemes volt othagyni a régi kapcsolatot? Ha úgy érzed, hogy igen, akkor jól tetted, hogy szakitottál, viszont a lelkednek kell egy kis szünet, míg "regenerálódik". Kell egy kis idő a gyásznak, hogy ki tudj lépni a régi idők emlékeiből, mert ez a 7 év nagy hatással van/volt az életedre, nem tudsz rögtön egy új fejezetet nyitni úgy, mintha ezelőtt nem történt volna semmi. (kivéve, ha a szakítás előtt már jó ideje lezártad magadban ezt a kapcsolatot). Ezért kell egy kis szünet, amikor magadra tudsz koncentrálni, erősíteni magad. Lehet közben ismerkedni, beszélgetni valakivel, de rögtön újabb kapcsolatba
2018. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*...belekezdeni veszélyes. Nem tudsz rögtön teljesen az újra koncentrálni. Érdemes ilyenkor egy kis türelmet kérni az illetőtől, hogy még nem teljesen állsz készen egy új kapcsolatra, lassabban haladjatok. És ha fontos vagy neki, esetleg ő az igazi, érted ezt képes lesz megtenni. Ha viszont úgy érzed, hogy már kevés hiányzik ahhoz, hogy a régit elfelejtsd, akkor nem muszáj szüneteltetni, csak csinálj rengeteg új programot barátokkal vagy esetleg a pároddal, ami boldoggá tesz. Lehet ez egy túra, bowling, mozi, közös programok, amik segítenek tovabblépni a múltból a jövőbe.
2018. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!