Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha egy hónapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy hónapot is sok időnek érzek a párom mellett?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani hogy egy párkapcsolatban csak úgy repül az idő... Én nagyon szerelmes vagyok a barátomba, de egy hónaoja vagyunk együtt és ez számomra nagyon lassan telt el! Egyáltalán nem tudok belegondolni, hogy akkor az évek milyen lassan fognak eltelni, de szeretnék vele hosszútávra tervezni... Velem van a baj? Rosszul csinálok valamit?

2014. dec. 28. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt most úgy érted hogy nyomasztó a társasága és idegesít, akkor nem normális dolog.
2014. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aladárkiss ***** válasza:
Csináljatok programot többet. Mert ahogy lejön az irásodból egyhangúan telt az az 1 hónap és ezért érzed ezt ilyen lassúnak. Meg ne találkozzatok minden nap így az elején szerintem heti 3 szor elég, hogy meglegyen a varázsa na meg magánéleti szférád is legyen.
2014. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam pont akkor telnek lassan a napok, ha nem vagyok vele a hiánya miatt.

Mennyit találkoztok?

2014. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kollegiumba lakunk, es egy iskolaba jarunk. Minden nap latjuk egymast. Az a problema hogy magyon nehez iskolaban vagyunk, es nagyon keves programot tudunk csinalni, mert delutan tanulnunk kell remgeteget. Igy is rontottunk mindketten, de azert kijarunk, mert a koleszba nem sok intim szferaja van a paroknak!
2014. dec. 28. 16:02
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Ő is így érez?
2014. dec. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor utoljara beszeltunk errol, akkor azt mondta, hogy hasonlo keppen, de ot egyaltalan nem zavarja.
2014. dec. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!