Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek hogy fájt hogy szakitottál valakivel de belül tudtad hogy a te érdeked?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a történetét ha gondoljátok :)
2015. jún. 8. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, minden szakítás fáj, mert valami jó van a kapcsolatban, amiért összekerültél vele egyáltalán. Ezt elveszíteni nem jó érzés. A legtöbb szakítás pedig azért történik mert a két ember valamiért nem jut közös nevezőre / nem értik meg egymást / mások a céljaik.


Tehát ez egy tök általános dolog.

2015. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugy értettem hogy te szeretted a párodat és mégis szakitottál vele. (tegyük fel azért mert önzö volt)
2015. jún. 8. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ok, leírom konkrétabban: szerettem a barátnőm, de pszichiátriai eset volt, akinek olyan kirohanásai voltak h nem lehetett elvisleni. Mivel nem akartam idegileg tönkremenni, inkább szakítottam.

Happy?

2015. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Megcsalt, miután súlyos baleset után lábadoztam...
2015. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Szerettem mint embert, nagyon jólelkű srác volt. De képtelen volt megmozdulni, hogy munkát vagy szakmát szerezzen magának. Persze a gépezés, az ment. Egy ideig türelmes voltam, de nem lehet örökké türelmes az ember.
2015. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt.
2015. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden szakítás fáj, még akkor is, ha semmi értelme nem lett volna együtt maradni.

Inkább velem szakítottak, de mindegyiknél úgy volt, hogy nem volt benne több, volt, ami tanulság volt, és olyan, aminél a kapcsolat által sokat kaptam, de lejárt a közös időnk. Az is egy másik feladatot hozott, hogy egyedül maradtam, valahogy úgy érzem, az a kapcsolat feltöltött erővel és felkészített arra, ami utána jött.

2015. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

Én mondtam ki hangosan, de gyakorlatilag már hetek óta nem voltunk együtt.


Álompár voltunk. Minden annyira tökéletes volt, hogy nagyon megijedt, mi lesz, ha kiszeretek belôle, és szépen fokozatosan leépített.

Amikor kimondtam, legyen vége, csak mosolygott és láttam a szemében, azt gondolja, hogy: ô megmondta, hogy boldog leszek nélküle és szakítani fogok vele.


De én még mindig szeretem.


17/L

2015. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!