Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan nektek hogy fájt hogy szakitottál valakivel de belül tudtad hogy a te érdeked?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a történetét ha gondoljátok :)
2015. jún. 8. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Volt igen, és szerintem még mindig megdobbanna az ő szíve és az enyém is,ha találkoznánk!



Szerettük egymást, de fiatalok voltunk és nem tudtunk rendesen kommunikálni.Túl sokat viccelődtünk egymással, bár ő velem többet,és szivattuk is egymást. Én úgy éreztem, ő jobban szivat engem.Állandó volt a sértődés, meg az, hogy nem keressük egymást. Na ilyenkor én is mikor kibékültünk jól megszivattam.Ez ment addig,amíg vége nem lett.Majd pár évenként újra megkerestük egymást, de már kiderült valamelyikőnknél van akadály.(pl új párkapcsolat). Még ez sem volt teljesen akadály, viszont nemrégóta már házasság van,szóval sikerült leszállnunk egymásról.

2015. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó volt végig de éreztem, hogy én olyan vagyok neki mint egy legjobb barát inkább mint barátnő, úgy éreztem púp vagyok néha a hátán, mert ő tök jól megvolt egyedül. Rákérdeztem és igazam volt mindenben. Elmondtam neki, hogy én szeretem őt de tudom, hogy ő nem engem és hát így lett vége. Csak az a fura az egészben, hogy neki is elég nehéz feldolgozni, hogy nem vagyok ott neki és minden nap beszélünk.
2015. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!