Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Az exemmel kb 3 hónapja ''szakitottunk''. Aztán felkeresett rá 2 hónapra kb, beszélgettünk, megebszéltük hogy találkozunk. Találkoztunk ,nála voltunk, és szexeltünk. Mig együtt voltunk nem jutottunk el a szex-ig.

Aztán én többet reméltem ettől, még mindig szerettem, de megmondta hogy vége,hagyjam békén ( talán tul nyomulós voltam ).

Most nemrég több ok miatt ( egészségügyi gondok) ,elkezdtünk beszélgetni, és megint találkoztunk, és igen, ismét megtörtént.

Az a helyzet hogy most nem tudom mi legyen,mert most megyek kis időre külföldre, mondta hogy majd fog irni, de ha mégsem akkor keressem?

Szeretném ha ez a barátság extrákkal dolog folytatódna majd . Jelenleg már nem vagyok olyan szerelmes mint voltam, de még mindig többet érzek ..

Nem tudom ő hogy van vele..

Olyan jól elvoltunk, beszélgettünk, mindenről, sokat nevettünk, ól éreztük magunkat .

Mit gondoltok erről ?

18L vagyok, a srác 22.



2015. jún. 9. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hagynám... nem érdemes ilyenbe belekezdeni, és szerintem ha őszintén belegondolsz a dologba, te is rájössz, hogy több kéne neked. Szerelem, kölcsönösség, járás... minden, amit ez a kapcsolat nem tud megadni.

Helyedben én megpróbálnék erős lenni, és továbblépni. Ha próbálkozik, mondd azt, hogy vagy újra megpróbáljátok a kapcsolatot, vagy legyen inkább semmi, hiszen Te még mindig többet érzel iránta, és így csak reménykednél.

Voltam már hasonlóban, én épp meg voltam zuhanva és semmi önbizalmam nem volt. Szerelmes se igen voltam. Ééés így is megbántam. :P Csak ezért bátorkodtam válaszolni, hogy nagy eséllyel jó vége nem lesz. Most még kisebb volna az a csalódás...

21L

2015. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) nagy mértékben igazad van, és én is tudom, de nem akarom elvesziteni. :/ Most 1 hónapig nem leszek itthon,aztán meglátjuk mi lesz ..
2015. jún. 9. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, sokkal rosszabb lett (számomra) a vége, mintha nem keresett volna meg.
2015. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélem, egy hónap elég lesz, hogy kiszeress belőle. :) Őszintén szurkulok, annak ellenére hogy tudom, hogy a legtöbb ember a saját kárán tanul... Csak annyit mondok még, hogy az érzések ritkán változnak meg, s ne igen reménykedj olyanokban, hogy majd beléd szeret! Szexet meg bárkitől kaphat sajnos, így a fontosságod meg fog kérdőjeleződni ebben a "kapcsolatban", és az neked fog legfőképp fájni...

Kihasználásnak hívják ezt a "módszert" a pasi részéről... Nem Te vagy benne a hibás, Te nem csináltál semmit rosszul, s ha ezt megérted, a legjobb, ha még mielőbb abbahagyod.

Tudod, senki nem ér annyit, hogy megalázottan érezd magad. Te vagy a legfontosabb, a másik majd akkor legyen olyan fontos, ha bármiben is bizonyított...

Nem tukmálhatom Rád a véleményem, akkor is ha tudom, hogy ebben kivételesen most tudom a "tutit" XD Csak azért írom le, hogy hátha esetleg eddig ezekbe még így nem gondoltál bele.Szerelem idején ritka dolog a gondolkodás. :) Dönts jól!

Első voltam

2015. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!