Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, avagy hogy működtök lányok?

Figyelt kérdés

Lányok főleg hozzátok szól a kérdésem, persze az szól hozzá akinek épp kedve van.

Szeretlek titeket, és tisztellek is, magát a női nemet is, viszont mi a baj azzal ha egy férfi nem akar komoly kapcsolatot csak "kalandokat" keres, vagy amolyan barátság extrákkal c. történetet?


Sokan sértésnek veszik ezt, pedig megfelelő kommunikációval és szabályok lefektetésével szerintem ez működnek.


Mit gondoltok róla?

26/F BP



2015. ápr. 28. 12:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
54%
Működhet két agyilag normális ember között.Ettől függetlenül a nők inkább tartós kapcsolatra vágynak,nem csak kufircra,mert arra akad ezer jelentkező.
2015. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod amit írtam akkor abból kitűnik hogy én sem "szimpla kufircról" beszélek. A barátság extrákkal ezt nagyon jól lefedi. Én is azt gondolom hogy kellenek közös pontok, élmények, érzések, sőt sok minden :) nem csak szex.


Szerintem csak akkor működik ez jól. Írtam is: "megfelelő kommunikációval és szabályok lefektetésével "... ebbe ez is beletartozik! :)


KÖszi a kommentet!

2015. ápr. 28. 12:28
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

"Én is azt gondolom hogy kellenek közös pontok, élmények, érzések, sőt sok minden :) nem csak szex." Ez viszont így ebben a formában egy nő szemszögéből hülyeség. Akkor miért nem kapcsolat? Hogy mellette nyugodtan félre mehess vagy eltűnj egy időre.

Le leszek érte pontozva, de ez nekem, egy nő szemében nagyon éretlen.

25N

2015. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%

Nálam nem működik. Próbáltam.

Ha valakivel nem igazán jó, akkor azzal nem akarok már találkozni, még csak szexelni sem.

Ha meg jó, a szex is, meg jó vele lenni is, akkor egy idő után többet szeretnék.

Olyan is volt, hogy csak egy éjszakát szerettem volna. Pont a szex miatt. De a pasi nem hagyott békén, folyamatosan keresett, mindig találkozni akart velem. Belementem, találkozgattunk, minden jó volt. Aztán valahogy mégsem akarta. Otthagytam. Akkor megint próbálkozott ezerrel, hogy de mégis. Na ezt még egyszer eljátszottuk, aztán már nem reagáltam rá. :S Szóval a férfiakat sem könnyű megérteni :) Nem csak a nők ilyen zavarosak :)

2015. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt/van ilyen barátom akivel normálisan működött ez a dolog. Le voltak fektetve a szabályok ami abbó állt hogy ha valakinek van valakije békén hagyjuk a másikat. Én Pesten tanultam ő Győrben. Amikor otthon voltunk akkor "elvoltunk" egymással. De csak szex. Ha valamelyikőnknek kinézett kapcsolat leszakadtunk egymásról. Most kiment külföldre. Skypolunk dumálunk. Most neki és nekem is van kapcsolatunk.
2015. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

Az égvilágon semmi bajom nincs az olyan srácokkal, akik őszintén megmondják, hogy ezt akarják. Szívük joga és amíg ők és a lány örömét leli a dologban, legyenek így boldogok.

Viszont én sosem mennék bele egy ilyenbe, mert tudom magamról, hogyha valakihez ilyen közel kerülök, akkor biztosan beleszeretnék (vagy már eleve az lennék, ha ilyesmibe belemennék) és így nekem csak szenvedés lenne belőle.

20/L

2015. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%

Barátság extrákkal... akkor működik, ha érzelmileg egyik sincs hatással a másikra. Olyan nővel nem fog menni, aki kapcsolatra vágyik. Márpedig egy nő, legtöbb esetben nem csak szexelgetésekre meg pár nevetgélésre vágyik, hanem arra, hogy felnőtt férfi álljon mellette, akiben bízhat, és akire számíthat, a hét minden napján. Ezzel a pasival akar egy nő szexelni is. Az éretlen pasasoknak meg ez nem kell. Mert nem nőttek még fel a feladathoz, a felelősséghez. Egyszerűbb, ha nem kell komolyan venni egymást.


Viszont ha szerinted is fontos a közös élmény stb....akkor az miért ne lehetne kapcsolat? Valóban csak azért lehet ez, mert nem szeretnél hűséges lenni. Ugye?


23/N

2015. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok!


3: nem pontozlak le ezért :D (mekkora hülyeség ez a pontozás anyám...) Azért nem kapcsolat mert nem arra megy ki a játék hogy mindig egymás nyakán legyünk, és szeretgessük ölelgessük a másikat. Csak néha. Nem! Félreértetted. Nem azért kell ez így mert mást is akar kúrogatni mellette a férfi, hanem a szabadság miatt. Ez nálam elv... fura de ez így van.


4: Jogos. Nem mindenkinek válik ez be egyet értek ezzel is. TUdom hogy érzelmi síkon ez össze tud kavarodni nagyon is. Nincs ezzel baj :) ÖRülök hogy leírtad. És igen...a legtöbb férfi legalább annyira bonyolult mint egy hölgy :D Vegyünk alapul engem :D ;)


5: Ez a jobbik eset, ami nálatok előfordult. Azért nem gondolkoztál el hogy még ő ott van addig mással is légy? Mert ha nem, akkor lehet hogy azért érzel is iránta valamit :)


6: Amit négyeskének írtam :) NAgyjából az a valóság itt is :) Nincs baj ezzel nem is kell belemenni egy ilyenbe ha nem érzed. Ez két ember között nagyon bizalmi dolog, nekem működik, lehet Pistikének meg Lacikának megint csak nem :)

2015. ápr. 28. 12:44
 9/48 A kérdező kommentje:

7: tévedés... ne skatulyázzatok be könyörgöm :D Nem azért írtam ezt mert minden második nőre rá akar ugrani az ember. A szabadság érzete az ami miatt én ezt fontosnak tartom. Képzeld évekig voltam ilyen férfi. Adtam a biztos pontot, hűséges voltam, kedves, és odaadó. Az most véget ért, és kicsit így 6-8 év után azt érzem (mivel több párom is volt) hogy nem lennék képes egy komoly kapcsolatra.


NEm miattam, hanem a másik fél miatt akit átvernék ha azt mondamám neki h KOMOLYAN GONDOLOM! :) mert nem, most jelen percben nem.


Persze nem gondolom hogy nem jöhet jövő héten a nagy szerelem, de inkább úgy mondom: nem várok rá :) csak haladok előre, és érdekel a véleményetek.


A fentiek ellenére, nekem működött ez a dolog, és hiszek benne! Bennetek is! :)

2015. ápr. 28. 12:46
 10/48 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok.Mivel pont ilyenben vagyok benne,így tudom milyen érzések vannak bennem.A szex jó.Megbeszéltük hogy más nem szabad hogy legyen több okból kifolyólag.Ha most elkezdünk közös programokat csinálni,közös élményeket szerezni,érzéseket belevinni,az már veszélyes üzem,mert az már nem barátság lesz még véletlenül se.Még így is fenn áll az a dolog,hogy érzelmek alakulnak ki,mert ha ilyen közel engedek valakit magamhoz,bensőséges pillanataink vannak,eleve elindít egy folyamatot,hiába vannak lefektetve a szabályok.És ez mindkét félre igaz.Ami nem gond ha egyiknek sincs senkije.De ha van,akkor meg csak a szenvedés következik.Ezért is tartózkodtam mindig az ilyen dolgoktól.
2015. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!