Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok ehhez a feltételezéshez lányok?

Figyelt kérdés

tiszta szívű lány vagyok ,helyzet a következő? Ehhez a történethez lenne egy két szavam.Van egy fiu aki járt egy lánnyal az nekem meg van ismerösömnek.a fiu az én barátom,és facebookomról nálunk amikor feküdtünk az ágyban az ö rég készitett a telefonomról képet ,és még benne maradt.(nem töröltem ki).és elküldte Neki erre én kicsit féltékny lettem meg elsem hittem azt hittem hülyéskedik de tényleg el küldte a fárkárol a képet Neki,és a barátom testvérei jóban vannak az ö lányának az anyával.Szinte nap mint nap együtt lógnak és az nap is ott voltak náluk,és irt a barátomnak h én mien k rva a pocok mert úgy hívnak.Mert az hiszi az egész család amit átküldte a képet már azt hittek ,h én küldtem.Különben mondtam nekik h azt sem tudom miröl van szó.

Az sem tudja az annya sem meg a testvére sem h miröl van szó h sokszor hogy bánik velem,Nem is értem mért nem tudják mien,látszik ö benne van minden h lyeségbe a Joci régen is ilyen volt,és arról a lányról feltételezik aki sokszor még akkor is bűntudata van ha nem adott elég puszit pl az annyának.Nem értem mért bánnak igy velem,semmi rosszat sem tettem,Én vok az a kis csendes kis félénk lány aki még társaságban is alig mer megszólalni és én kapok ilyen támadásokat.Nem elég h rosszul esett amikor elküldte neki a f rkárol alkotott képet.az én facebokomrol.és még én kapok érte ilyen olyab k rvá beszolásokat,is.ott ülök a barátomnál amikor ezt az üzenete nézem,amit a tesója irt neki,és amikor haza jött féltem a tesójátol h veszekedni fog velem ,és télleg még el is bújtam a fürdöszobába amikor megjött.Az öccse meg azt mondta h Kriszti a volt bnöje meg fog verni az utcán ez normális? még ettől is félek h az annya vagy ö ne kezdjen el velem kiabálni,meg még meg is verne engem.Még a szemükbe én vok a k rva,meg rossz,amikor a fiacsjájukat én instápoltam amikor a mütéte is vol,én gondoskodom róla amikor olyanja van,Ki birta volna ezt ki?



2015. máj. 21. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarul légy szíves.
2015. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
Ez nagyon zavaros. De tuti nem ebbe a kategóriába tartozik.
2015. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Móunika, há elkütte a képét e!!!


Tagold a k***a mondanivalód, ez így érthetetlen. Szövegszerkesztés: ülj le, 1-es!

2015. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
faradtal megirni ez t hosszu kerdest, de egy kukkot nem erteni belole
2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vagyok szövegértelmezésben, de ebből egy kukkot sem értettem. Szerintem fuss neki újra és írd le 1-2 érthető tőmondatban. Elolvastad egyáltalán, mielőtt elküldted?
2015. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd a. Joci megirja ha o tette
2015. máj. 21. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem a szöveged,de szerintem igazad van:D
2015. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyi hogy ö rossz fiu én jo kislány vagyok és neki a szülei még is öt védik és szeretik meg Nem hitték még sem el amit leirtam h ö tette. és engem hozzot még kellemetlen helyzetbe röviden ennyi
2015. máj. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!