Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott! Hogy szerezhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott! Hogy szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm 5 év után, visszament az exéhez! Mindig tartottam tőle hogy egy fiatalabbért elhagy, és most bekövetkezett! Nem tudok beletörődni ebbe az egészbe, tudom hogy nem vagyok már fiatal, de szeretem! Hogy kaphatnám vissza?!

Én45F, barátnőm 27, az ex 35!


2015. jún. 9. 14:32
 1/9 Mumusan ***** válasza:
Sehogy. Az exét választotta. Ha simán csak szakítatok, akkor lenne esélyed. Így nincs.
2015. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. De meglett férfiként ezt tudhatnád már. A kiscsaj dobott, így jártál. Legközelebb nővel kezdj, ne gyerekkel! Nincs a korosztályodban normális nő? Nézelődj!
2015. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem gyerekkel.. 27 éves nő nem gyerek! Sőt egyáltalán nem az..Sokkal több emberség volt benne mint sok korombeli nőben!
2015. jún. 9. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egy exhez visszamennek, ott bizony az ex az erősebb. Lehet 20 évvel idősebb is tőled, de akár 20 évvel fiatalabb is. Nem korfüggő, hanem személyfüggő.
2015. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Törődj bele, hogy ő már nem lesz a tiéd, fogadd el!

(Vonzás törvénye ismét megmutatta hatalmát: " Mindig tartottam tőle hogy egy fiatalabbért elhagy, és most bekövetkezett!" Amire gondolsz, amiben hiszel, az válik valóra.)


Elhagyott? Elhagyott! Fogadd el, lépj tovább! Kezdj új életet! Törődj bele, mert mást nem tudsz tenni.

Ha elhagyott, annak biztos oka volt, biztos nem volt jó a kapcsolatotok, nem voltál neki elég jó pl. stb., sok oka lehet.


Keress egy másik nőt! :)

2015. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok továbblépni ezen! Csak ő kell!
2015. jún. 9. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre akkor nem tudok mást mondani, mint hogy szenvedj tovább, aztán majd rájössz, hogy teljesen felesleges mindezt csinálnod, és akkor majd talán, hajlandó leszel tovább lépni, mikor már eltelik kb jó pár év feletted, lassan már közelítesz az 50-hez, és még mindig egyedül leszel az önsajnálatoddal!

De bízom benne, hogy felnőtt létedre, képes vagy belátni már most, hogy ha szeretett volna téged, akkor melletted maradt volna, mivel nem ez lett, ezért teljesen felesleges emésztened magad rajta!


De hát a te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Ha szenvedni akarsz, akkor szenvedj! De vigyázz, vészesen ketyeg már az időt, úgyhogy jó lenne nem elpazarolni ilyen butaságokra!

2015. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:

és egy újabb menstruáló kérdező... Komolyan mondom hogy szánalmas vagy...


Fogd fel, hogy vége...

2015. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogad el!
2015. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!