Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek magammal ha lelkiny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek magammal ha lelkinyomorék lettem, mert a barátom elhagyott?

Figyelt kérdés

2-3 hetet könyörögtem neki, hogy fogadjon vissza, megigérte, hgoy majd minden jó lesz, aztán szó nélkül lelépett, sehol sem elérhető. Én végigsírtama a 3 hetet, de mai napig nem csillapodik bennem a dolog. Nem tudok utcára menni mert ott is sírok, próbálok nem rá gondolni de minden rá emlékeztet. Minden reggel úgy kelek, hogy nincs értelme élnem és nem akarok felkelni.Csak 3 hónapról volt szó. Volt már több éves kapcsolatom is, de azon nem buktam így ki. Segítsetek kérlek :(

20/L


2015. máj. 30. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Először is kezd azzal,hogy minden rá emlékeztető dolgot kidobsz,ez alap.

Igenis van értelme élned,meg kell találnod azokat a dolgokat,amik egy párkapcsolaton kívül is boldoggá tesznek.

Egyetlen ember sem ér ennyit,ezt elhiheted!

Mi fogott meg ennyire ebben az emberben?

2015. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na haggyá már, 20 évesen ez komoly?? Próbálj barátokkal lenni, ismerkedni, bulizni?? Ez olyan nagy probléma?? Gondolj bele, hogy ha elhagyott, nem értékelt, nem érdemel meg.
2015. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:
100%

kezdj valamibe, ami agyilag és fizikailag is leköt,lefáraszt

pl valami sport:falmászás


20évesen korai lenne megőrülnöd egy hapsiért

2015. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Hallgasd meg és nézd hozzá meg a kilppet: https://www.youtube.com/watch?v=2gWIjRqvtnI Pont erről szól, de keress rá más dalukra is. Tőlük felvidulsz. :)
2015. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Válassz ki egy szimpatikus hidat és ugorj.
2015. máj. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne halgass az 5 ösre.A hidak magasak.Mire leérsz lehet meggondolnád magad. Az a gond hogy szerelmes lettél,és mindegy hogy 3 hónap,vag 1 vagy 2 év. Az érzelmek határozzák meg ,nem az együtt töltött idő.
2015. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!