Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet leggyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leggyorsabban feldolgozni azt, hogy az általam mai napig szeretett feleségem 20 év házasság után megcsalt, és elhagyott? Pedig a leges legutóbbi időkig remekül megvoltunk együtt!

Figyelt kérdés
Szeretném ezt hamar feldolgozni, túllépni rajta, mert így borzasztóan szenvedek.
2015. máj. 30. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

SOS keresned kell egy másik lányt/nőt, akit szerethetsz és aki szeret téged.


Nálam eddig négyszer bevált, arról meg nem tehetek, hogy a lányok hitegetnek engem...

2015. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, de ez a remekül megvoltunk együtt, olyan felületesnek tűnik.. Biztos vagy ebben? A megcsalás, elhagyás általában nem szokott csak úgy megtörténni..
2015. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Az egyes receptje jó. Tényleg csak az segít,csak épp annyi van,hogy az újnak jobbnak kell lennie a réginél. külsőre,is ,életkorra is,és belsőre is.
2015. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy ez az átnyergelés milyen jó modszer megmutatja, hogy már egymás után 4 volt belöle! :o :(
2015. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Igen, kutyaharapás szőrével.

Volt ilyenem: az új randi előtt úgy voltam, hogy nem akarok szerelmeskedni, csak cseveghessek (mármint élőben) valami más nővel. Azóta a feleségem lett belőle.

2015. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

a legrosszabb amit tehet hogy belevagsz egy uj kapcsolatba.

Gyaszolj sirj es zard le a kapcsolatot.

Keress baratokat uj hobbyt es foglald el magad

A banat legjobb ellenszere ha masokon segitesz magad helyett.

Pl inkentes munka

2015. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem 5 év után hagyott el mégsem tudtam hamar lezárni! A lélek nem úgy működik, hogy eldöntöm, hogy hamar túl akarok lenni rajt és kész! Én is próbálkoztam... Szakítás után randizgattam ezerrel, de sem a randik sem a szex semmi nem segített! Éreztem az illatát, Hallottam a hangját, rágondoltam reggel, délben este mindig. Mígnem eltelt 8hónap és Megtaláltam álmaim hercegnőjét :) csak sajna a sebeim megmaradtak: Óvatosabb vagyok és borulátó
2015. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, tudatosítsd magadban, hogy ennek már vége. Ha segít, akkor sírj, átkozódj, dühöngj, csak ne tegyél kárt senkiben, főleg magadban ne.

Tudom, hogy a helyzet most nagyon szarkaláb, de van jó oldala is. Szabad vagy, nem kell alkalmazkodnod, nem kell másra tekintettel lenned.

Kezdj el olyan (értelmes!) dolgokat csinálni, amiket régen szerettél volna, de nem jött össze. Fess, barkácsolj, önkénteskedj, sakkozz, vágasd le vagy növeszd meg a szakállad, ugorj ejtőernyővel, úszd át a Balatont, vágd ki az öreg fát és ültess két csemetét, tanulj meg portugálul, főzz pacalpörköltet, járj kirándulni, túrázni, utazz el álmaid földjére (majd a covid után), ami épp eszedbe jut.

És igen, ott vannak a nők is. Nem kell mindjárt hozzájuk menekülni, de lehet velük is foglalkozni. Csodáld a szépeket, bókolj a csinosaknak, flörtölj a még csinosabbakkal, randizz az igazán dögösekkel. Mehet a szex is, nincs azzal semmi baj, de csak az egyedül nem húz ki a szarkalábból. Nem kell erőltetni. Sem a szexet, sem az érzelmeket, sem a kapcsolatot. Majd kialakul.

Ne feledd, ma van életed hátralevő részének első napja.

2020. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!