Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor volt a legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt a legdurvább szakításod, mi történt pontosan?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy elég gázos eset, amikor már szakítás után meglátott az utcán és utánam jött kiabálni velem. Nagyon fűtött lett a hangulat, szó szót követett, majdnem meg is ütött. (Mondjuk a kezemet azért jól megszorította, hogy fájt). A legfurább az egészben számomra az volt, hogy a világon senkit sem érdekelt az járókelők közül hogy az a barom mindjárt nekem jön.
2015. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

(majdnem) tettlegességig egy szakításom sem fajult.

olyan viszont volt, hogy egy srác fél év kapcsolat után fura lett. mindenbe belekötött, mániákusan nézte, mit hova teszek, és ha pl. nem alátét nélkül tettem le egy poharat, akkor hatalmas patáliát csapott. végül kiderült, hogy végig füves volt, és akkor került skizo állapotba, ha nem tudott szívni. segíteni akartam neki, de nehezen ment. végül azért törölt ki facebookon, mert megkérdeztem, hová megy szilveszterezni, és ezt kémkedésnek vélte, pedig csak kedves akartam lenni. : D utána meg zaklatott levelekkel, le kellett tiltanom.

meg volt egy másik srác, akiért valamiért nagyon rajongtam, hol szakítani akart, hol nem, de azért még húzta a fejem. aztán elegem lett, közben megismertem egy nagyon jófej srácot, és nem akartam többet az exemmel találkozni. amikor észrevette, hogy nem írok neki lelkesen vissza, vagy visszautasítom, teljesen bepipult, undorítóan viselkedett, szintén zaklatott, facebookon, telefonon, de nem reagáltam rá, letiltottam. de nem adta fel, írt minden közösségi oldalon, ahol fent voltam. : D aztán egy hónap alatt megunta.

az első fiúmnál meg az volt a nevetségesen durva, amikor szakítás után még összejártunk szexelni sajnos. pár ilyen alkalom után gombás fertőzésem lett, elmondtam neki, hogy gáz van, jó lenne ha kivizsgáltatná magát, mire kiderült, hogy ő már új csajjal is szexelt. tiszta gáz. de annyira beparázott egy ilyen semmiségtől, hogy az ANYUKÁJÁT kérdezte meg, hogy elkaphat-e ilyesmit. :DDD tiszta szégyen ez az összes sztori...

2015. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Apum temetése előtti estén dobott ki telefonon 1 év után, mert a barátainak nem voltam szimpatikus és hisztiztek...

Aztán újra összejöttünk, de sokat veszekedtünk és egyszer felpofozott. Na ott lett végleg vége.

2015. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Engem egyszer kiakart lokni egyik exem az uttestre amiert elmondtam minden

k. Rvanak, mert kiderult,hogy kapcsolatunk alatt vegig csalt, na ott betelt a pohar aztan adtam neki rendesen :D

2015. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

A srác, akivel 4 éve együtt éltünk, elkezdett begolyózni:

Egyik éjjel kilopta a párnám alól azt a pénzt, amit az ő vállalkozása megsegítésére szántam, majd elitta-drogozta, nem tudom. Később késsel kergetett, de a folyosón is átrángatott a karomnál fogva. Szerencsére nem sokkal később összeszedték a mentők és bevitték a zárt osztályra, mert egy szál alsóban tombolt az utcán.


Ez egyúttal a kapcsolatunk végét is jelentette, így végül is nevezhetjük szakításnak :)

2015. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!