Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt a legdurvább...

Hogy történt a legdurvább szakításod?

Figyelt kérdés
Amikor nem tudtad, hogy sírj vagy inkább nevess...
2009. dec. 7. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
smsben szakított, pedig már 3szor megaláztam magam addigra előtte. Úgy megharagudtam rá, hogy még a számát is kitöröltem ott helyben.
2009. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 blantom válasza:
100%
itthon hajnalba.. még a szülök is felkeltek
2009. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
7 hónap után szó nélkül lelépett,nem keresett! Mikor rákérdeztem, hogy mi van, közölte msn-en, hogy vége, mert már nem szeret! Nah akkor hirtelen nem tudtam, hogy most mi van...18(l)
2009. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
19:54-es vagyok, és ami számomra érdekes, hogy mindezt az iq szintet (szó nélkül lelépés, aztán megalázó, bunkó szakítás) egy 24 éves ember produkálta.
2009. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt, hanem a legjobb barátnőmmel, hogy a 3 éves kapcsolatának úgy lett vége, hogy egyszerűen a srác mindenféle mondvacsinált okokból már nem volt hajlandó találkozni a barátnőmmel. De ilyeneket mondott, hogy megfázott a sziget fesztiválon és most beteg stb... Még egy utcában is laktak ez benne a leggázabb.
2009. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

19:54-esre kísértetiesen hasonlít az enyém is. 7 hónapig jártunk, a 8. hónapban nem is találkoztunk, hívtam, nem vette fel, amikor otthonin hívtam, nagyija vette fel, mondta, h adja baátomat, és hallottam, ahogy a háttérben mondta, h nincs kedve velem beszélni, a nagyja meg mondta, hogy beszélj már szegény kisánnyal. Na akkor már majdnem sírtam. Aztán egyszer felvette, amikor hívtam, és mondta, h menjek fel msnre, és ott mondta, hogy ha nem akarom, hogy leordítsa a hajamat, akkor többet ne hívjam. Ez volt a szakításunk. De hogy miért dobott, sosem fogom megtudni.

Aztán utána következő barátoma én dobtam, de mondta, hogy inkább tartsunk 1 hónap szünetet, 2 hét után rájöttem, hogy mégis vele szeretnék lenni, erre ő meg kiröhögött és azt mondta, hogy ő meg rájött, hogy nem kíváncsi rám. De nem veszítettem semmit egyik pasival sem, azóta 3 éve együtt vagyok párommal, lakást vettünk és az esküvőt tervezgetjük :)

20/L

2009. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmmel összevitáztunk. távkapcs, 240km. telefonban is mondta, hogy hát nem tudja mi hogy legyne gondolkodik stb. Azt végül lehívott magához (240km), és ott egy óra alatt szakított, gyak a cuccomat is összepakolta már nekem és mehettem isten hírével haza (2 óra vonat oda, 1 óra kínlódás és 2 óra vonat haza)
2009. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
24/F
2009. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

A szakjtás az én hibámból történt, mert megcsaltam a barátomat. de nem szex volt! ez dec elején történt, de elmondtam, s megbocsájtott, a karácsonyt szépen megünnepeltük. Tök jó volt minden. Frebr. 12- 18. születésnapomon, jött egy sms, h ki vagyok dobva és boldog szülinapot!

Totális padló. Fél évbe telt mire kihevertem.

Tanultam belőle, soha többet nem csalok meg senkit!!! És most másfél éves kacsim van! :-)

21/L

2009. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

(bocsi a hibákért de siettem.) :-)

Utolsó

2009. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!