Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit éreznétek srácok, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek srácok, ha ezt mondanák nektek?

Figyelt kérdés

A lány az mondja, hogy már elmúltak az érzései feléd,s úgy érzi tovább kell lépnie,hogy mindketten megtaláljátok újra a boldogságot.

Békésen akar elválni, szeret,de már nem úgy,ahogy kellene egy valódi kapcsolatban.

Nem akar megbántani, de hazudni sem akar nektek.



2015. jún. 11. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul esne! Neked ezt mondta egy lány?
2015. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem sírnék,ha én nem így érzem.
2015. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Inkább azon gondolkozz a, hogyan hozd helyre a kapcsolatod pl. kommunikációval, amivel szemmel láthatóan bajok vannak- ezért csúsznak félre a kapcsolatok, mert a felek nem beszélgetnek egymással a vágyaikról b, szakíts már ha azt akarsz és ne rinyálj.
2015. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor nekem ezt mondák, ott már nem volt mit helyre hozni, hiába szerettem volna. És igen szarul esett.
2015. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egyszer sírtam ilyen miatt...pedig nem vagyok buzerás
2015. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Ennek a dumának van egy magyarra fordított változata, így hangzik:

"Bocsi, találtam jobbat mint te, csak nem is tudom hogy mondjam el, így inkább ezt mondom: "nem akarlak megbántani és hazudni de már nem szeretlek úgy mint ahogy kéne, és egyébként is te túl jó vagy hozzám"

2015. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálnám a ráfordított pénzemet! Amit lehet visszakoboznék tőle telefon, nyaklánc stb. b*tch
2015. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem túl filozofikus lenne, és konkrétumokat akarnék tudni, addig nem volna nyugtom. Ez az utolsóelőtti hozzászóló verziója sokkal emészthetőbb.
2015. jún. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!