Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket szeretnék kérni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni! Hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Készültem a névnapomra és úgy terveztem hogy elmegyünk valahová kettesben, szervezek valamilyen közös programot aznapra. Elöző este kijelentette a barátom hogy felhívta az unokatesója hogy segítsen neki szerelni másnap(névnapomon). Ő pedig megy, mert hát ez az unokatesó néhány más dologban segíteni tudná a jövőben. Hozzáteszem hogy az utóbbi 2-3 hónapban került elő ez a bizony unokatesó, előtte másfél - két éven át nem is hallottam róla (létező személy találkoztam vele már).

Eljött a névnapom, gondoltam felhívom a 2 barátnőmet hogy beüljünk valahová de sajnos nem értek rá aznap..

Nagyon szomorú lettem,de a legjobb hogy a barátom szerint én "gyerekes vagyok"... A barátom névnapjára, szülinapjára mindig figyeltem. Soha nem szerveztem be aznapra magamnak programot és rendszesen drága ajándékokkal leptem meg.

Hogy éreznétek magatok mindez után? Hogy látjátok ?



2015. ápr. 24. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én utálok a figyelem középpontjában lenni, szerencsére évek óta senki nem tud nekem semmi konkrétot venni így gyorsan letudják az ilyen alkalmakat jelképes ajándékkal...konkrétan a névnapomon haveromnál voltam mondta a dátumot és mondom "valahonnan ismerős ez a dátum, valami kötődik hozzá"...aztán 5-10 mp alatt jöttem rá, hogy az nap van a névnapom...számomra az a rosszabb ha én vagyok ilyenkor a középpontban...
2015. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha olyan az unokatestvér, aki segítheti a jövőben, akkor érdemes elvállalnia azt. Bármi lehet még belőle, és ha lehet jobb is, azt meg kell próbálni.

Egyébként egy kicsit tényleg gyerekes ez a túlizgulás egy egyszerű névnap miatt. Majd bepótoljátok máskor.

2015. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Egy darabig ne talalkozzatok. Menj el egyedul bulizni a nevnapodon. Nem vagy gyerekes. O egy paraszt. Probalj korulnezni magad korul! Ne vegyel soha tobbet ajandekot neki. Ismerkedj es ot koptasd le. Nem tisztel Teged. N
2015. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi válaszolük!

Azt nehezményezem hogy egy újabb alkalom amikor egyszerűen arrébb tol. Mert az unokatestvér megharagudhat rá én visszont mindent benyelek mint a régi fajta utcai telefon..

De azért az ő szülinapjára, névnapjára és nem tudom miérre adjam a márkás ajándékokat. A hab a tortán hogy gyerekesnek tart, mert szerinte semmi gond ha valakinek alig van ismerőse akivel összefuthatna és teljesen egyedül van.

2015. ápr. 24. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eltúlzod...ez egy névnap, az hogy Te elkényezteted mindenfélével az a Te bajod. a Férfiak mások ennyi:) nem paraszt dolog szerintem ez, hogy elment segíteni
2015. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3: igazad van:) nem is bulizásról lett volna szó hanem egy egyszerű délutáni programról.
2015. ápr. 24. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 3-as egy oltári nagy baromságot írt. Ha szeretsz valakit, akkor nem bánsz úgy vele, mint ahogy a Ő írta. Nagyon gyerekes viselkedésre vall...

A névnapomon a párom este jött át egy bonbonnal, nem terveztem be magunknak eme 'alkalomból' semmiféle programot, mert feleslegesnek tartom...Ha meg zavar, hogy te rendszeresen elhalmozod drágás, márkás ajándékokkal, akkor minek csinálod? Csak azért, hogy felróhasd utána?

Megérthetnéd a párodat is, mindenkinek vannak bizonyos (család felé például) kötelezettségei.

N

2015. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*drága
2015. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hetessel egyetértek.

Jah...és gyerekes vagy NAGYON.

2015. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Aha, szóval azért, mert te drága ajándékokkal leped meg, meg szabaddá teszed magad, ELVÁROD tőle ugyanezt?! Na, szép...


Nekem nem kéne egy ilyen éretlen és gyerekes csaj, kapcsolatra legalábbis.


A 3-as meg egy echte idióta.

2015. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!