Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Alázkodtál már meg férfi/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázkodtál már meg férfi/nő előtt? Megérte?

Figyelt kérdés
Illetve mit javasoltok, mit érdemes tenni szakítás után, hogy valamivel jobb legyen, kevésbé fájjon, ne hiányozzon annyira? L/20
2015. jún. 13. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem alázkodtam meg és neked sem javaslom.
2015. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem érte meg!

2015. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyszer.. Hidd el, nem éri meg. Próbáld elterelni a gondolataid valahogy vagy csak próbáld elviselni a fájdalmat, de SOHA se alázkodj meg senki előtt
2015. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem alázkodtam meg soha.Inkább hagytam veszni mindent de megalázkodni nem.
2015. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megalázkodsz, akkor csak adod alá a lovat.
2015. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat. Én is így gondolom, hogy nem érdemes megalázkodni senki előtt, mert azzal is csak az egóját növelném. Sajnos, már valamennyire sikerült leégetnem magam, túl nyomulós voltam. De végül visszább vettem, és azóta már rá sem nézek, ha meglátom valahol. :)
2015. jún. 13. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és még jobban a földbe tiport. Nem teszem soha többet senkiért. Nincsen értelme, hidd el, ha megirod neki, hogy hiányzik, nem fogja érdekelni, és fájni még fog is nagyon sokáig. Egyszer elmúlik. Remélhetőleg.
2015. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő előtt, többször is. Nem érte meg. Bár végül én szakítottam, szóval a lelki egyensúlyom a helyén maradt :D

De ha rám hallgattok, nem teszitek.

2015. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont, ahogy előttem a 7-es írta. Soha többet, nem érte meg! Végül beletörődtem és továbbléptem, ahogy te is írtad Kérdező. Nagyon nehéz volt, de akkor találtam egy csodálatos társat, akivel már tervezgetjük a jövőnket. A volt párom meg eszi a küszöböt, amiért tovább léptem, egy éve fel is keresett azzal hogy hiányzok neki. Mondanom sem kell, hogy szinte a képébe röhögtem.

Sohase alázkodj meg senki előtt, hiába nehéz is.

2015. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
soha :D hol ér annyit bárki élete? nem hogy egy kapcsolat,életek nem érnek annyit.....
2015. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!