Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem és gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem és gyorsan letiltott, most akkor hogy hogy visszaírt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Évekig együtt voltunk, ő pedig facebookon szakított utána gyorsan tiltott. Volt egy facebook profil a macskámnak, onnan is tiltott. De volt még egy profil, azt nem tiltotta. 3 hét után ugy gondoltam hogy irok onnan, és válaszolt, és azota nem tiltott onnan. Most akkor onnan miert válaszolt és miért nem tilt? Többet nem keresem, csak kikellett adni magamból amit gondolok.

2015. jún. 10. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Több év után facebook-on szakít ? Azonnal felejtsd el,ne írj neki,semmire se reagálj.
2015. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estienne ***** válasza:
Nah várjál. A macskájának is facebook profilja van.... Szerintem összeillenek :D
2015. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyi gerinc nincs benne, hogy ennyi év után személyesen beszélje meg veled a szakítás okait, akkor bármennyire is szeret(t)ed, hagyd a francba. Tudom, hogy nehéz, de nem vagy te kiskutya, hogy utána fuss!
2015. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereti a macskákat, ezért irt:D
2015. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot, hogy szakított veled!
2015. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!