Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik azt hitték soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt hitték soha nem tudják elfelejteni az exüket?

Figyelt kérdés
Írnátok pár pozitív példát arra, hogy mondjuk hónapokig akár évekig egy személybe voltatok szerelmesek, azt hittétek soha nem felejtitek majd el, de jött valami csoda és elmúlt? Vidítás kéne, köszi!

2015. ápr. 8. 01:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak olyan történetem van, aminek egyelőre nem vidám a vége.
2015. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

4 évig voltunk együtt az exemmel, már eljegyzés is megvolt, amikor derült égből villámcsapásként ért, hogy véget akar vetni a kapcsolatnak, mert "már nem érzi azt, amit az elején"

1 évig azt se tudtam mi van, mintha kicsúszott volna a talaj a talpam alól, és zuhannék valami mély szakadékba, ahonnan nincs kiút.

A barátok nem érdekeltek; a filmek, zenék mind rá emlékeztettek.


Aztán lassan rájöttem, hogy miért büntetem saját magam, érzem nyomorultul magam, amikor semmi bűnt nem követtem el. Elkezdtem társaságba járni, moziba, koncertekre, külföldre, elkezdtem nyelvet tanulni...egyszóval lefoglaltam magam.


És a végén már úgy éreztem, hogy produktív vagyok az életben. Hogy érek valamit az exem nélkül is. És abban a pillanatban, hogy erre rájöttem, rám talált egy új szerelem. :)

2015. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
akik már hónapok óta nyomorognak azok is írhatnak, osszuk meg a bánatainkat!
2015. ápr. 8. 01:06
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja, ez lemaradt,2-es vagyok

L/22

2015. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj..

Sokáig én sem tudtam ránézni egy lányra se, még belegondolni se, hogy én mással..

Aztán eltelt egy pár hónap, és gondolkodtam..

Még is min rágódok még mindig? Van értelme? Nincs, csak az időmet pazarlom az életemből. Felesleges a múltba beszívódni, ami történt megtörtént..

Fogtam magam eljártam bulizni, sok időt töltöttem a haverokkal, elkezdtem más csajokkal is ismerkedni:D

Azóta már sok sok lánnyal voltam együtt. Most meg már csak nevetek a múlton.:)

2015. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2 ez durván hangzik, de örülök hogy jól vagy már most!

én egyelőre nem látom a végét, pedig, mint utóbb kiderült egy hülye kis libáért hagyott ott 1év komolynak induló kapcsolat után, 26évesen, pedig már szó volt gyerekről is! Persze nem lett belőle semmi, azóta (másfél év) nem tartjuk a kapcsolatot de minden nap gondolok rá

2015. ápr. 8. 01:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jártam egy sráccal 3hónapig. Aztán mivel csak a rosszat kaptam szakítottam,de folyton hallatott magáról és azt hittem még mindig szeretem. Visszafogadtam és minden kezdődött előlről.. Aztán nem beszéltünk 1hétig.. Majd 2hétig. Nagyon el voltam keseredve és egy gyenge pillanatomban érezni akartam,hogy törődnek velem így regisztráltam egy társkeresőre. Ott aztán elhalmoztak bókokkal,ajánlatokkal. Viszont nem tudtam őt elfelejteni. Regisztrációm után 3nappal írt nekem egy srác,aki egyáltalán nem volt szimpatikus,de válszoltam neki. Aztán annyira jót beszélgettem vele,hogy később találkoztunk is. Azóta ő a párom. :)
2015. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

én is bulizok, sportolok, szeretem alapvetően az életemet de úgy érzem nála nem lesz jobb, és valahogy még meg is tudnék talán bocsájtani neki, azt tudom hogy nagyon megbánta dehát azóta ő sem ír, én sem....

úgy érzem ennél többet em tudok tenni a felejtésért, tényleg lefoglalom magam, a családom és a barátaim csodálatosak, de mintha ez egy nagyon mély kpcsolat lett volna, éreztem rajta is :(

2015. ápr. 8. 01:12
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Én 7-8 évig egy lányért voltam oda, de úgy voltam vele, hogy majd elmúlik. Mivel nem lett könnyebb, közeledni kezdtem felé és kiderült, hogy lenéz, amiért nincs annyi pénzem és amiért dolgozok, emellett fennhéjázó stílusa volt. Tekintettel arra, hogy mit éreztem, nem küldtem el a p**sába, de büszkesége is van az embernek. Majd valami BMW-s f**z felszedi meg****ja és otthagyja szegény naiv kislányt, remélem...

20/F

2015. ápr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 2 évig jártam egy lánnyal, nagyon szép boldog kapcsolatunk volt így utólag, de nagyon sokat bántottam... amit akkor én nem fogtam fel. Hogy mit is tettem valójában, csak utólag. több hónapra rá.

Így nem csak hogy hiányzik, és nemtudom elfelejteni, de a bűntudat is ottvan :/

18/f

2015. ápr. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!