Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen esetben érzed megalázón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Milyen esetben érzed megalázónak, ha szakítanak veled?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Például, ha ezt rögtön akkor tennék amikor első szex előtt lekerülnek a ruhák.

Vagy, ha már egy hónap után a városban járkálunk kézen fogva, ő pedig elengedi a kezem és tovább sétál egy számára jobb pasival majd sms-ben közli, hogy jobbat érdemlek nála vagy hasonló.

2015. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondja el, mi volt a valódi probléma.

Nem azért akarnám tudni, hogy azon változtatva megpróbáljam visszaszerezni, de azért az ilyesmit jó letisztázni.

Az a legsértőbb, ha mondvacsinált okokat sorolnak fel. Na attól anno felrobbantam.

2015. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha SMS-ben, vagy facebookon keresztul dobnak.

Egyik gyavabb, mint a masik, es a szakito fel meg azt sem meri vallalni, hogy szemelyesen dobja a parjat. Az, hogy a dobott reakcioja mi lenne egyaltalan nem is izgatna.

2015. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja el hogy mi volt a baja, vagy egyenesen rám hivatkozik, mint a fent említett közhelyes "jobbat érdemelsz nálam" dumánál. Ha kiprovokálja hogy én szakítsak.
2015. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy másik nőért teszik. Nem az a baj, hogy mást szeret, hanem az, ha engem tényleg szeret, és nem csak kényelemből van mellettem kihasználva az érzelmeimet, akkor oda nem fér be harmadik fél. Bármikor szakíthatott volna, amikor úgy érzi, elmúltak az érzelmei. Ezen kívül nekem csak olyan esetek jutnak eszembe, amikor megaláz, és én szakítok emiatt, ne pedig maga a szakítás lenne a megalázó.
2015. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
ez mindig sértő lenn,túl jó vagyok ahhoz...:D
2015. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden esetben,ugyanis én nem azért kezdek párkapcsolatot,hogy szakítás legyen.Én örökre akarom a páromat.
2015. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 strasszman válasza:
Én még nem jártam így....Rossz lehet...
2015. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két évig kínlódtunk a feleségemmel, hogy rendbehozzunk egy házat, amit romhalmazként kaptunk. Most kész a ház, de költözés helyett válunk...
2015. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rézfaszú Bagoly : mást kellett volna inkább helyrehozni

De akinek rézből van a logoja, az komoly sérülést tud okozni egy nőnek szerintem, főleg, ha sorjás a széle

2015. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!