Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mi segített szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi segített szakítás után hogy jobban érezzétek magatokat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Átmentem a lányhoz beszélgetni. Nem múlt el depi, de sokat enyhült.
2015. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 opened paradise ***** válasza:
Nem,de ilyenkor naponta megyek :D
2015. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

te is nemrég estél túl szakításon? nekem ez az 5. nap... az segít, hogy összeírtam, miért nem működött a kapcsolatunk, és szakítós-továbblépős történeteket olvasgatok neten (pl.szakitshabirsz.blog.hu), meg sorozatokat nézek, magammal foglalkozom, barátokkal beszélgetek, sokat.

23L

2015. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kb. 3 napja történt valami ami ráébresztett, hogy nem akarok már vele lenni. Írtam pár verset, és úgy tűnik, hogy ez be fog válni. De amiket leírtatok, azok is jók, köszi a válaszokat mindenkinek!
2015. jún. 22. 07:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Az idő. Semmi más.
2015. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kidobáltam a csokit és a többi szemét kaját itthonról, elkezdtem mozogni. 3 hónap alatt ledobtam 20 kg pluszt, ez eléggé megdobta az önbizalmam és a rendszeres mozgás miatt alapból jobb kedvem volt. (plusz volt bokszzsák a konditeremben, levezetésnek iszonyat jó érzés volt teljes erőből püfölni néha odaképzelve exet) Utána folytattam a mozgást, ősszel szakítottunk, nyárra bombázó lettem az elhízott "igénytelen" nőből. Plusz nyáron összefutottam az exszel, az volt a végleges lezárás, hogy láttam, ahogy kiesik a szeme úgy nézett. Pedig a kapcsolat alatt végig cikizett az úszógumimért, de közben meg tömött kajával, mert ha nem ettem a kajájából vagy nem szerinte eleget akkor megsértődött, hogy biztos nem ízlik, amit csinált nekem. Szóval nekem ez segített egy majd 5 éves kapcsolat után.
2015. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
sok buli és a barátok
2015. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nagyon sok alkohol, sátánista zene, játékok (pc, videogame) és mindenféle póttevékenység (pl. sport). A szerelem olyan, mint a kábítószer. Amikor rajta vagy, eleinte nagyon jól érzed magad, utána több kell hogy ez az érzés nem múljon el. Aztán mikor véget ér, az elvonási tünetek kibírhatatlanok, a szövődmények pedig halálosak is lehetnek. Ez igazából emberfüggő is. Valaki hamar felgyógyul belőle, valaki egy egész életen keresztül szenved miatta.
2015. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!