Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez egy esély a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy esély a kapcsolat, helyrehozására?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem 3 év után, mert úgy érezte, hogy nem engedem magamhoz közel. Megkérdeztem, hogy ez végleges-e azt mondta, igen. Mondom ok tiszteletben tartom. Erre rám ír, hogy nem is tudja miért szakítottunk, nagyon szenved. Nem érti, hogy juthattunk idáig. Szeret és hiányzok. Reméli hamar túl leszek rajta. Leírta, hogy ne válaszoljak. Nem válaszoltam, teljesen összezavart. Most mi van??? Kidobott, és most akkor mit is akar??? Én szeretem, csak nem értem. Mit kellene erre reagálnom? Van még esély?

2015. jún. 21. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esély, szerintem azért mondta a csaj, hogy szakítsatok, mert azt akarja, hogy könyörögj neki. Azért is írt rád, hogy nagyon szenved, és hiányzol neki, mert azt várja, hogy azt írd vagy mond neki hogy te imádod és küzdeni fogsz érte...stb.. Ha szereted és látod hogy normális nő, csaj, próbálj meg vele beszélni hogy helyre akarod hozni, neked is hiányzik, ha tovább gyerekeskedik, akkor szard le, akár könyörögni fog utána, akár nem.
2015. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!