Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás feldolgozása, tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozása, tanácsok?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a barátom.. elég régóta együtt voltunk. A szakítás okát nem tudta megindokolni.. de valószínű van neki más... mindegy, ez nem olyan lényeges már, mert vége... Nagyon sok mindent terveztünk, ígért nekem... konkrétan megterveztük már az életünket... én meg hittem neki. Tegnap óta nem ettem, nem aludtam egész éjszaka semmit, csak sírtam... nagyon fáj, fizikailag is rosszul vagyok, fáj a fejem, a szívem, mellkasom.. mintha kitépték volna. Nem tudom elhinni.. :( Szóval valamilyen tanácsok, hogy túl lépjek rajta? Ő volt a mindenem, a másik felem.. sajnos túl biztos voltam benne, hogy ő lesz az az ember, akivel leélem az életem... ha még korai is volt ez. Ne írjatok ilyeneket, hogy menjek bulizni, stb. nem vagyok bulizós fajta, inni se szoktam.. barátaim se nagyon vannak. Egy barátnőm van 80 km-re, gondoltam már, hogy elhívom pár napra. Illetve egy fiú barátom itt a városban, de ő elég elfoglalt, nem tudunk sokszor találkozni. De már tegnap mondta, hogy nyugodtan öntsem ki a szívem neki, meghallgat és megvigasztal.. nagyon rendes volt. Jógázni szoktam régóta, gondoltam azt folytatom, biztos jót tesz. Meg a sportra gondoltam.. az tudtommal nagyon jó mindenféle lelki bajra, depire, bármire. Nos futni szoktam, de valahogy annyira elment az életkedvem, erőm sincs hozzá. :(

Szóval.. tanácsokat kérek szépen. Köszönöm. :(

L


2015. jún. 22. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan az idővel helyrerázodsz, minden nagyon nehéz az elején. Nekem egy hozzátartozóm halt meg a hónap elején. Az első napokban nagyon rosszul voltam de lassan helyrejöttem.
2015. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Részvétem. Nekem januárban halt meg a nagymamám, aki szinte felnevelt... épp, hogy így fél év elteltével kezdtem feldolgozni és helyre rázódni.. erre elveszítem váratlanul azt az embert, akit a legbiztosabbnak hittem... talán mégis elmegyek ma futni. Annyira rosszul vagyok, már embertelen ez a fájdalom. :(
2015. jún. 22. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt eltem at 1 honapja:/ mi 6 evig voltunk egyutt.

Kicsit azota jobb, az elso 2 het a legrosszabb...

2015. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyél pár tábla csokit, igyál limonádét, hívd fel a barátaidat, sétálj egyet, nézz meg egy mesefilmet, jelentkezz be a fodrászodhoz...
2015. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1 napja szakítottatok még nagyon messze vagy a javuló fázistól és nem is egészséges ha nem adod ki magadból. Szerintem meg most pár napig ne csinálj semmit csak sírj, nosztalgiázz ,fogadd el, pakold össze a cuccokat és dobozba a pincébe, közös képek pendrivera vagy cd re és az is a dobozba. ténylegesen csak az idő fog segíteni meg kb 1-másfél hét után a barátok :)


https://www.youtube.com/watch?v=iOFI213MuKM van 1 rakat ilyen videó a youtubeon bár én nem néztem de neked hátha segít!

2015. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... az ajándékait, fényképeket már beraktam egy dobozba... ez megvolt már tegnap. Hétvégén jön a barátnőm pár napra.. majd csak túlélem valahogy. :( De most még csak a nagy űr van és a vigasztalhatatlanság...
2015. jún. 22. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nagy ölelést küldök neked ismeretlenül is, holnap lesz 1 hete, hogy velem szakított a szerelmem 2 év után (ami nem hivatalosan 6), rettenetesen nehéz, és még alig telt el pár nap... tudom, mint mész keresztül most, nyugodtan írj privátot.

23l

2015. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"A szó csak szó; és hogy gyógyítanád az összetört szívet a fülön át?"
2015. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ez vigasztal ha kimész az utcára és körbenézel bárki akit ott látsz átment már azon amin te most és mégis tudnak mosolyogni és mindenki túlélte. :) hidd el ,hogy neked is jobb lesz idővel...tudom közhely de tényleg csak az idő gyógyítja meg de a legelső lépés ,hogy elfogadod, hogy vége és nem bizakodsz!
2015. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom min mész keresztül. Velem kb. másfél hónapja szakitotta barátom, vagyis nemis szakított,egyszerűen csak felszívódott. Se telefont nem vette fel, és még Facebookon se volt hajlandó válaszolni. Én akkor kb. 2 hétig halálért könyörögtem,utána egy hétig az ő halálát akartam,de aztán végül senki se halt meg. Mindenhova sírva mentem, mindenütt rámjöt, suliba, utcán,buliba,boltba, nem volt megállás. Minden nap úgy keltem , hogy nincs értelme az életemnek. Aztán ahogy teltek a napok, inkább hetek, elmúlt a sírás is. Bár rettentően fáj még mindig,de előbb utóbb az idő megoldotta a dolgot. Nekem a sport nagyon jót tett,pedig világéletemben utáltam mozogni. Kitartást neked,lehet közhely, de az idő mindenre gyógyír.
2015. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!