Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? Tanácsok? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Tanácsok? Ötletek?

Figyelt kérdés

Regisztráltam magam a Keresztény társra.Nem vagyok jó nő kategória és még is többen is ötösre értékelték a képemet ill.már az első nap 33 üzenetet kaptam.Mi számít a férfiaknak akkor?

Őszintén félek ettől a társkereséstől hiszen nem tudom ki valós személy és kinek vannak rossz szándékai.

Pár ember profilja igen zavaros a számomra.

Rólam kivan téve egy fehér-fekete félalakos kép.A keresztnevemet és a a koromat adtam meg ill.a várost ahol születtem.

Nem tudom hogyan szűrhetném ki a kamuprofilokat? Mire figyeljek?

Volt egy fiú írt nekem normális és kedves volt.Aztán visszaírtam neki.És eltűnt. :/

Van olyan is hogy szuper a bemutatkozója valakinek és velem is kedves,aztán a neten fura megnyilvánulásokat találok vele kapcsolatban.


20/L



#társkereső #Keresztény társ
2015. jún. 2. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha lazán beszélgetsz azokkal, akik szimpik, és majd élőben úgyis eldől. :)
2015. jún. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már keresztény társkereső is van?
2015. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2015. jún. 2. 01:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a következő társkeresőkre is: szexrandi.hu, eropolis.hu, randivonal.hu, viszony.hu! Van egy állandó kör, aki mindenhol ott van. Érdemes összehasonlítani, mennyivel másabb dolgokat írnak magukról a különböző társkeresőkben.

Azért kaptál 33 levelet a első napon, mert biztos be lehet állítani, hogy a friss regisztráltakról értesítést kapjanak. Általában az ilyen frisshúsvadászok levele nem személyes, hanem sablon, ezt érezni a szövegből.

Érdemes úgy hozzáállnod a kommunikációhoz, mintha rögtön házastársat szeretnél, akit körbe is viszela baráti társaságban, családban. Ne ezt mondd, csak ennek megfelelően ÉREZZ. Mert ilyenkor ha egy férfi bújkálni akar, sumákol, kitérő válaszokat ad, nem vállalja fel önmagát teljesen, nem mondja meg a teljes nevét, az utcát, ahol lakik, stb., hanem konkrétumokat kerülve kommunikál. Na, az ilyen egy hazug.

2015. jún. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!