Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó tanácsok lehetséges apóssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tanácsok lehetséges apóssal való első találkozáshoz?

Figyelt kérdés
Hamarosan találkozom a barátom édesapjával egy étteremben (nem én szerveztem, ő hívott meg minket)és nagyon félek. Egyszerűen nem tudom, hogy viselkedjek, mit rendeljek stb. Az előző kapcsolatomban az anya ki nem állhatott, csupán azért, mert együtt voltam a fiával (és részben neki köszönhető, hogy szétmentünk) és most még ez is rátesz arra, hogy félek a szülővel való találkozástól. Mit tegyek? Hogy öltözzek fel? Milyen témákat kerüljek? Bármilyen tanács jól jönne.
2015. jún. 2. 22:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Mosolyogj, legyél visszafogott, ne öltözz fel túl kihívóan. Próbálj természetesen viselkedni, ez egy új lap ne gondolkozz az előzőn. Ha a párod túlságosan a szülőkhöz van nőve vagy az ő befolyásuk alatt van akkor utálhat a szülő azért mert el akarod venni a gyerekét. Hiszen neki nincs más élete mint a gyereke ápolgatása.
2015. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem éttermi a találkozó, azt mondtam volna,vigyél egy rekesz sört... :D

Ne aggódj, add önmagad!

Öltözködés? Ez függ,milyen az étterem.

Ne legyen kihívó szerintem.

Rendelés? Az majd alakul,a többiektől is...lehetőleg,ne idd le magad.:D

Bátorság, nem fogja leharapni a fejed!:)

2015. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek. :)
2015. jún. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!