Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1, másfél vagy max 2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1, másfél vagy max 2 hónap után éehetséges hogy nem veszem észre a terhességet? Lent több

Figyelt kérdés
ha eltelt már több mind 1 hónap és csak annyi volt fura hogy a menszim késett ...jobban mondva ezsem volt fura mert nekem mindig is sokat késik,eléggé hormon zavaros vagyok...De ezen kivul mást semmit nem észleltem,pedig már kéne valami legyen nem? légyszi erre adjatok valami válaszokat!,mert nagyon izgulok.:) (igazából igy ahogy olvasgatok és ha valami ulyat olvasok a terhességi tunetekrol akkor megjelenik, innen gondolom hogy mar beképzelem sajnos) tesztelni még nem igazán tudnék dokihoz meg semmi kép sem tudok menni...irjatok valami válaszokat legyszi hogy 1-2 hónapba honnan vegyem észre :-??

2014. aug. 21. 22:56
 1/2 pink22 válasza:

Szia.

Nem mindenkinél ugyanazok a jelek, pláne nem ilyen korán.

A terhesség első tünetei nagyon hasonlítanak a menstruáció előtti időszakban tapasztaltakra.

Kb. 12 nappal a megtermékenyítés után a megtermékenyített petesejt (zigóta) beágyazódik a méhfalba. Ekkor jelentkezhet a terhességet jelző első, legkorábbi tünet, a pecsételő vérzés és a görcsök.

főleg az első egy- két hétben a mellek megduzzadnak, feszülnek. Vannak nők, akik úgy érzik, hogy melleik nehezebbek, teltebbek lettek és érintésre érzékenyek. A mellbimbó környéki bimbóudvar besötétülhet.

Talán a fáradságot is lehet ide sorolni, bár azt még sok minden más is kiválthatja.

sok nőnél reggeli rosszullét léphet fel, ami hányingerrel, hányással járhat. Nem minden nőnek van hányingere és nem is törvényszerű, hogy reggel. A nap bármely szakában előfordulhat

Vannak nők, akik, ha teherbe esnek, megkívánnak bizonyos ételeket, de az is lehetséges, hogy egyes élelmiszerektől megundorodnak.

A legnyilvánvalóbb tünete a terhességnek mégis, ha nem jön meg időben.

Emelett lehet:

- gyakori vizelési inger

- székrekedés

- hangulatváltozás

-enyhe fejfájás/krónikus hátfájás

- A tágult erek miatti alacsony vérnyomás vagy az alacsony vércukorszint szédülést, ájulást okozhat. De az ájulás vagy a szédülés a terhesség korai jele is lehet.


Ezek közül van, akinek csak egy két tünet jelentkezik, de van akinél majdnem az összes.

Remélem tudtam segíteni!:)))

2014. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen nagyon köszönöm...csak azt nem értem hogy ha b már 2 hónapos kéne legyek miért nincs semmi jel ez szamomra felfoghatatlan hogy pont azok a nők közé tartozzak akiknek nincs semmi tunet..sőt anyukám elmondása szerint nincs olyan nő aki ne vegye észre hogy terhes!
2014. aug. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!